Katarzyna Jarnińska – twoja kosmetyczka w Węgrowie

 

Katarzyna Jarnińska – twoja kosmetyczka w Węgrowie


Opublikowane w śr., 10/06/2015 - 12:47

Dużo pracy w ciągu dnia? Czekasz, aż dziecko zaśnie, by zadbać o swoje potrzeby? „Twoja indywidualna kosmetyczka” Katarzyna Jarnińska wychodzi naprzeciw utrudnienim dnia codziennego i daje możliwość skorzystania z usług mobilnego salonu kosmetycznego. I to w atrakcyjnych cenach.

Co wyróżnia „Indywidualną kosmetyczkę”?

"Stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście do klientki - to jest dla mnie najważniejsze, bo przecież każda z nas jest inna, ma inne potrzeby, upodobania. W natłoku obowiązków często zmagamy się z brakiem wolnego czasu. Praca, dom , rodzina pochłania nam większość naszego życia, a przecież i nam czasami należy się chwila odpoczynku, wytchnienia od otaczającej nas rzeczywistości. Są różne powody: nie mamy z kim zostawić dzieci, jak dojechać do salonu kosmetycznego, jesteśmy zapracowane a chcemy zadbać o siebie i poprawić swój wizerunek" 

– Katarzyna Jarnińska.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat:

  • 10% na zabiegi na twarz
  • 15% na zabiegi na ciało
  • 15% na manicure/pedicure

Dodatkowo: bezpłatne warsztaty kosmetyczne Mary Kay – są to spotkania kosmetyczne, połączone z warsztatami dotyczącymi prawidłowego demakijażu, pielęgnacji cery oraz podstaw makijażu.

Polecamy!

Adres: 07-100 Węgrów
Email: k.jarninska@wp.pl (również z dojazdem do klienta)
Telefon: 666-185-948
Interet: www.katarzynajarninska.pl/
Facebook:facebook.com/katarzynajarninska

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce