Kraków: Quest for Best...

 

Kraków: Quest for Best...


Opublikowane w sob., 05/12/2015 - 10:26

… oferuje pełną napięcia grę typu escape room dla zespołów 2-5 osób. Podejmujesz wyzwanie?

W trakcie gry Twoja ekipa będzie musiała wykazać się zdolnościami logicznego myślenia, spostrzegawczości, a także współpracy w grupie. Staniecie przed szeregiem zagadek, których rozwiązanie stanowi w przenośni i dosłownie klucz do opuszczenia terenu gry i zwycięstwa. A to wszystko w niepowtarzalnej scenerii, projektowanej specjalnie pod konkretny scenariusz gry.

Przed Wami około 50 m2 podzielonych na kilka pomieszczeń, każde o innym wystroju i kryjący inną tajemnicę… Nie potrzebujecie żadnej specjalistycznej wiedzy, ale zadania, jakie przed Wami staną, nie są spacerem w niedzielne popołudnie – aby przez nie przebrnąć w określonym czasie, będziecie musieli wspólnie wytężyć wszystkie zmysły. Czy jesteście gotowi na wyzwanie dla najlepszych?

Czy będziesz potrzebować czegoś konkretnego do ukończenia gry? Niewąpliwie, będzie to lotny umysł i umiejętność rozgryzania zagadek. Żadna specjalistyczna wiedza nie jest potrzebna, choć oczywiście zespół o wszechstronnych zdolnościach może poradzić sobie z zadaniem szybciej. Jeśli znudziły się krzyżówki, sudoku i inne typowe rozrywki dla umysłu, przyjdź do Quest for Best, a przekonasz się, czy łatwo ukończyć naszą grę.

  • Strona internetowa (z możliwością rezerwacji terminu): www.questforbest.pl
  • Facebook: facebook.pl/questforbestkrakow
  • Adres: ul. Smoleńsk 22/26, Kraków
  • Nr telefonu: 537-764-003
  • E-mail: kontakt@questforbest.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce