Majówka w Krynicy? Odwiedź Pensjonat Małopolanka

 

Majówka w Krynicy? Odwiedź Pensjonat Małopolanka


Opublikowane w czw., 23/04/2015 - 12:46

Małopolanka to niezapomniane wrażenia kulinarne. I nie tylko!

Jeśli masz ochotę na typowe lokalne specjały lub coś prostego z kuchni europejskiej bądź też kieliszek wybornego wina -w Pensjonacie Małopolanka – w Restauracji Dwóch Świętych i Kawiarni Dom Kawy i Wina znajdziesz to wszystko i wiele innych smakołyków!

Oprócz niezapomnianych wrażeń kulinarnych gwarantujemy również przyjemną atmosferę. Potrawy w restauracji Dwóch Świętych przygotowujemy na bazie regionalnych składników, odpowiednie dla diety związanej z górskimi wędrówkami. Wszystko świeże, ekologiczne i podane stosownie do rodzaju potrawy i okazji. Nasza jagnięcina a`la Małopolanka, duszona w warzywach z dodatkiem białego wina , uchodzi za najlepszą w Krynicy! Również nasza pieczona golonka na kapuście kiszonej nie ma sobie równych. Do tych i innych dań serwujemy wina z najwyższej półki – na kieliszki, bez konieczności kupowania całej butelki. Zasmakujesz u nas także w szerokim wyborze piw, najwyższej klasy wódek i koniaków, likierów i innych trunków.

Nasza kawiarnia Dom Kawy i Wina słynie z wyjątkowej włoskiej kawy Vergnano oraz domowych deserów. Nasz sernik na ciepło po pierwszym kęsie zdobędzie Twoje serce.
Oprócz wyśmienitych dań i wybornych trunków serwujemy także coś dla zmysłów. W weekendy spokojna muzyka na żywo umili rozmowy przy winie.

Niezapomniane wrażenia kulinarne, wyborne alkohole i ciepła, rodzinna atmosfera – to nasze specjalności. Będąc na Deptaku Głównym w Krynicy Zdrój, wstąp do nas i zostań na prawdziwej uczcie.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce