MobileMed w Warszawie - profesjonalizm i energia

 

MobileMed w Warszawie - profesjonalizm i energia


Opublikowane w wt., 16/06/2015 - 13:15

MobileMed to zespół sprawdzonych, certyfikowanych fizjoterapeutów, którzy świadczą usługi fizjoterapii w domu. Oferują usługi rehabilitacji (od niemowlęcej, przez dzieci, dorosłych aż po seniorów), masaży (leczniczych, sportowych, relaksujących, dla kobiet w ciąży), a także treningu indywidualnego. Oferta skierowana jest do pacjentów, którzy szukają sprawdzonej, skutecznej fizjoterapii oraz zabiegów realizowanych indywidualnie w warunkach domowych.

Misją MobileMed jest zapewnienie Pacjentom troskliwej opieki poprzez dostarczenie najwyższej jakości usług fizjoterapeutycznych w dogodnym dla nich czasie i miejscu.

Dlaczego MobileMed?

Wyróżniają nas trzy cechy – jakość, szybkość oraz mobilność.

Jakość, bo nad całością zespołu czuwa wykładowca Fizjoterapii z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dr Tomasz Chomiuk.

Szybkość, bo błyskawicznie umawiamy wizyty i jesteśmy w stanie rozpocząć terapię nawet tego samego dnia.

Mobilność, ponieważ dojeżdżamy w każde miejsce w Warszawie i okolicach.

Dojazdy naszych fizjoterapeutów były, są i zawsze będą darmowe. Płaci się tylko za terapię. Dojeżdżamy wszędzie w Warszawie i najbliższej okolicy. Do bardziej odległych lokalizacji też dojedziemy, ale prosimy dopytać o szczegóły telefonicznie.

Zespół MobileMed

Posiadamy terapeutów bardzo różnych specjalizacji. W dużym skrócie – pilnujemy ciągłego rozwoju naszego zespołu oraz dbamy o to, aby pracowali oni najnowocześniejszymi i najskuteczniejszymi metodami. Dążymy do tego, aby pacjenci, jak najszybciej zauważyli pozytywne efekty terapii.

Rezerwacja

Wystarczy do nas zadzwonić - 604 999 555 lub wejść na stronę www.mobilemed.pl i w dwóch prostych klikach zamówić wizytę poprzez formularz. Wizyty realizujemy nawet tego samego dnia, ale zazwyczaj jest to kwestia jednego, no góra dwóch dni.

Dla użytkowników Karty Biegacza MobileMed oferuje rabat w wysokości 15% na terapię manualną, masaż leczniczy oraz trening personalny.

Polecamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce