Narie Scuba Club: Nurkuj z rodziną w Kretowinach

 

Narie Scuba Club: Nurkuj z rodziną w Kretowinach


Opublikowane w wt., 07/07/2015 - 10:06

Baza nurkowa Narie Scuba Club znajduje się w malowniczej miejscowości Kretowiny, która położona jest wśród bujnych lasów, pól i łąk na półwyspie Kretowiny. Lasy pełne zwierzyny i grzybów oraz jezioro Narie tworzą idealne miejsce do spędzania wolnego czasu oraz aktywnego wypoczynku.

Latem Kretowiny odwiedzane są przez turystów z całej Polski, zimą zamieniają się w oazę spokoju, którą na co dzień zamieszkuje jedynie 11 rodzin.

Skąd pomysł na taki biznes?

Biznes zaczął się od pasji do nurkowania. Cały zespół Narie Scuba Club jest z zamiłowania lub z powołania nurkami. W ubiegłym roku przyjeżdżając nad jezioro Narie i widząc potencjał tego miejsca oraz możliwość przejęcia bazy nurkowej zdecydowaliśmy, iż nareszcie mamy możliwość stworzenia miejsca w którym pogodzimy przyjemne z użytecznym, czyli pracę i zainteresowanie.

W bazie nurkowej Narie Scuba Club możecie skorzystać z oferty Intro nurkowego, kursów oraz specjalizacji dwóch największych organizacji nurkowych na świecie, czyli PADI oraz LOK CMAS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera Projektu Karta Biegacza. W Bazie Nurkowej Narie Scuba Club istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu więc nie ma się o co martwić. W przypadku wynajmów długoterminowych udzielane są indywidualne rabaty.

Wyróżnia nas to iż naszą grupą docelową są nie tylko nurkowie, ale ich rodziny. Dlatego infrastruktura jest przygotowana również dla przynurków oraz dzieci. Jako jedna z nielicznych baz w Polsce posiadamy plac zabaw dla dzieci, zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne.  

W naszej restauracji codziennie serwowane są pyszne posiłki, a daniem sezonu jest rumiany pstrąg mazurski z pieprzem cytrynowym polany masłem z płatkami migdałów. Chyba zgłodnieliście, nic dodać nic ująć chwytajcie „wiatr w żagle”, a raczej napełniajcie butle nurkowie i przyjeżdżajcie do tego małego raju w samym sercu Mazur.

Nurkowanie... nurkowanie... nurkowanie... A poza tym, możecie zwiedzić okolicę rowerami, pożeglować, połowić ryby lub wybrać się do kilku atrakcyjnych miejscowości położonych w pobliżu.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat: 5% na intro nurkowe i kursy nurkowe.

Polecamy!

E-mail: info@nariescubaclub.pl
Telefon: 604 288 282
Internet: www.nariescubaclub.pl
Facebook: www.facebook.com/pages/Narie-Scuba-Club/379588862191623

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce