Ośrodek "Leśna Polana" w Krynicy-Zdrój

 

Ośrodek "Leśna Polana" w Krynicy-Zdrój


Opublikowane w wt., 13/10/2015 - 10:24

Ośrodek "Leśna Polana" jest malowniczo położonym, na słonecznym stoku góry Jasiennik, obiektem o pięknej architekturze. Zapraszamy do Krynicy-Zdrój. 

Prowadzimy całoroczną działalność gwarantując wspaniały wypoczynek, wyciszenie, relaks. Nasz ośrodek jest doskonałym miejscem na pobyty rekreacyjne i spotkania rodzinne, o każdej porze roku, w pokojach o wysokim standardzie. Zapraszamy na wczasy, noclegi, pobyty weekendowe, konferencje, pobyty świąteczne i lecznicze, rekolekcje, pielgrzymki, przyjęcia okolicznościowe, zielone i białe szkoły. 

W ośrodku Leśna Polana możesz uciec od zgiełku dnia codziennego, wyciszyć się duchowo, skupić się na modlitwie i kontemplacji. Można, dzięki znajdującemu się na terenie obiektu Spa, rewelacyjnie wypocząć ale także zadbać o swoje zdrowie.

W ostatnich latach "Leśna Polana" przeszła cudowną metamorfozę, generalny remont ośrodka spowodował, że warunki i standard wypoczynku są na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz wypocząć postaw na „Leśną Polanę”.

Dom "Leśna Polana" powstał początkiem XX-go wieku, na zamówienie doktora Stroka, według projektu czeskiego architekta Ruliszka. W 1927 roku w "Leśnej Polanie" gościł światowej sławy polski tenor Jan Kiepura którego imieniem nazwany jest, odbywający się od kilkudziesięciu lat w Krynicy-Zdroju, Festiwal Arii i Pieśni.    

Pieczołowicie odrestaurowany obiekt, malowniczo położony na południowym stoku góry, oferuje 45 miejsc noclegowych na pobyty indywidualne i grupowe.

Organizujemy pobyty rekolekcyjne dla osób świeckich, zakonnych, kapłanów oraz stowarzyszeń i organizacji kościelnych. Dysponujemy kaplicą, salą medytacji, oratorium, salą konferencyjną z wyposażeniem i nagłośnieniem. Do dyspozycji mamy również kawiarenkę, biblioteczkę, strefę SPA z grotą solną, sauną, gabinetem masażu.

Pokoje jedno-, dwu-, trzy-osobowe, apartamenty i pokoje rodzinne wyposażone są w czyste łazienki, garderoby, TV, WiFi. Do dyspozycji gości pozostaje monitorowany parking.

Nasza kuchnia zaspokoi każdy wyrafinowany smak. Z tarasów roztaczają się piękne widoki. Przyjedź do Nas i zobacz sam!

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na nocleg ze śniadaniem, obiad, obiadokolację, kolację. Dodatkowo gratis: parking, wi-fi, jaskinia solna

Serdecznie zapraszamy!

Adres: ul. Świdzińskiego 37, Krynica-Zdrój
E-mail: recepcja@lesna-polana.eu
Telefon: 18 888 00 50
Internet: www.lesna-polana.eu

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce