Pensjonat - gospoda "Na Leśnej" w Krynicy-Zdroju

 

Pensjonat - gospoda "Na Leśnej" w Krynicy-Zdroju


Opublikowane w śr., 22/07/2015 - 12:21

"Na Leśnej" znajduje się 1 km od centrum Krynicy-Zdroju. Jest to idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych. Nie tylko podczas PZU Festiwalu Biegowego.

W naszym nowo otwartym obiekcie odnajdziesz miejsce, gdzie wypoczniesz w luksusowo wyposażonych pokojach, jednocześnie będziesz mieć okazję do zasmakowania wspaniałych potraw kuchni regionalnej.

Profesjonalna obsługa, niepowtarzalna atmosfera i komfortowe warunki sprawią, że Twój wypoczynek okaże się prawdziwą przyjemnością, a my będziemy zaszczyceni Twoją obecnością.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę oraz wyposażone są w telewizor i dostęp do internetu. Większość z nich posiada lodówkę oraz balkon.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Zapraszamy również do restauracji, w której serwujemy dania tradycyjne oraz regionalne. Polecamy szczególnie dania z dziczyzny, baraniny, szeroki asortyment pierogów własnego wyrobu oraz "Danie szefa kuchni" - Kotlet chłopski z borowikami i surówą.Restauracja usytuowana jest na dwóch poziomach. W zabytkowych piwnicach znajduje się sala na 90 osób, z podestem dla orkiestry i parkietem do tańczenia.Na górze znajdują się dwie sale: góralska i myśliwska. Spożywanie posiłków umila muzyka na żywo.Organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, wesela, komunie) oraz przyjęcia dla grup zorganizowanych.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na nocleg, gastronomię i bar.

Polecamy!

Adres: ul. Leśna 2, 33-380 Krynica Zdrój
Tel. 18 477-77-98
E-mail: gospodakrynica@gmail.com
Internet: www.gospoda-krynica.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce