Pensjonat Małopolanka ? centrum Krynicy w niższej cenie

 

Pensjonat Małopolanka ? centrum Krynicy w niższej cenie


Opublikowane w pon., 22/10/2012 - 15:25

Pensjonat Małopolanka powstały w 1924 roku służy nieprzerwanie Gościom wizytującym Krynice ? Zdrój. Usytuowany na Deptaku Głównym w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury uzdrowiskowej jest gwarantem wygody i komfortu wynikających z dogodnej lokalizacji. Tradycja oraz klimat wnętrz utrzymanych w stylu secesyjnym pozwala na podroż w czasie, chwilę odprężenia oraz relaks właściwy dla miejscowości uzdrowiskowej.


Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na:

  • usługi gastronomiczne w Restauracji Dwóch Świętych
  • usługi gastronomiczne w Kawiarni Dom Kawy i Wina

Hotelowa Restauracja Dwóch Świętych gwarantuje oprócz niezapomnianych wrażeń kulinarnych przyjemną atmosferę. W restauracji podawane są obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego. W porze obiadowej rekomendujemy Specjał Dnia zróżnicowany na każdy dzień. Wybór dań i win, stanowi szeroką ofertę. W naszym menu znajdziecie Państwo potrawy dietetyczne jak i odpowiednie dla diety związanej z górskimi wędrówkami. Wszystko świeże, ekologiczne i podane stosownie do rodzaju potrawy i okazji.

Dom Kawy i Wina słynie znajdujący się na parterze Pensjonatu Małopolanka słynie z wyjątkowej włoskiej kawy Vergnano, przyrządzanej na wiele sposobów. Cyklicznie organizowane degustacje wina, prowadzone przez winiarzy z całego świata są  gwarancją dużego wyboru win. Dla koneserów mocniejszych trunków przygotowano kompleksową i zróżnicowaną ofertę WHISKY SINGLE MALT, Koniaków, Brendy, Armaniaków, Rumów i Likierów. Uzupełnieniem oferty kawiarnianej są domowe ciasta oraz desery.

Spa Pensjonatu Małopolanka.

W przytulnych gabinetach Gośćmi opiekuje się doświadczony i rzetelny personel, który dba o wygląd i dobrą kondycję ciała w atmosferze gwarantującej relaks i wyciszenie dając możliwość doznania głębokiego odpoczynku.


Bulwary Dietla 13 33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 18 471 58 96
fax: +48 18 477 73 25
e-mail: recepcja@malopolanka.eu
www.malopolanka.eu

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce