Praski Pokój Zagadek. Wchodzisz?

 

Praski Pokój Zagadek. Wchodzisz?


Opublikowane w czw., 08/10/2015 - 10:34

Warszawska Praga to miejsce, gdzie czas zatrzymał się na początku XIX w. To tu stoją klimatyczne kamienice, ludzie używają gwary warszawskiej a wszystko zdaje się nieczułe na zmiany. Choć trudno w to uwierzyć, w tych kamienicach mieszkańcy wciąż palą w piecach i korzystają ze wspólnych łazienek na korytarzach.

Jeśli uda Ci się przejść uliczkami Pragi, jeśli zaprzyjaźnisz się z mieszkańcami dzielnicy a wreszcie nie uciekniesz na widok klatki schodowej… to i tak zostaniesz zamknięty i będziesz miał tylko 60 minut na znalezienie wyjścia do bezpiecznego świata.

To nie jest przygoda dla solisty. Zabierz ze sobą przyjaciół, znajomych lub rodzinę. Będziecie mieli okazję sprawdzić waszą spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia a wiedza z matematyki i fizyki na pewno się przyda. Tylko dzięki wspólnemu działaniu macie szanse rozwiązać wszystkie przygotowane dla Was zagadki i zadania.

Praski Pokój Zagadek to alternatywna gra typu ESCAPE ROOM, która odbywa się w rzeczywistym świecie. Choć wywodzi się z gier komputerowych bliżej jej do tradycyjnych podchodów. Jednak stopień trudności przygotowanych zagadek jest znacznie wyższy.

Czas przewidziany na rozwiązanie zagadek, znalezienie ukrytych przedmiotów i wydostanie się z pokoju to 6o minut. Nad zabawą czuwają pracownicy Pokoju Zagadek i monitorują przebieg gry. Jeśli zachodzi potrzeba, uczestnicy zabawy otrzymują podpowiedzi. Oczywiście nie wszystkim udaje się wyjść. Tym większa jest radość, jeśli ucieczka się powiedzie. Do wyboru macie dwa pokoje: Pokój Porywaczy oraz Pokój Hannibal, liczba uczestników to od 2 do 5 osób.

Z Kartą Biegacza otrzymujecie rabat 20% na gry w ucieczkę.

Adres: ul. Stalowa 18/25, 03-426 Warszawa
E-mail: biuro@praskipz.pl
Telefon: 605-058-606
Internet: www.praskipokojzagadek.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce