Spa&Fit: Tu jest twoja uroda i zdrowie

 

Spa&Fit: Tu jest twoja uroda i zdrowie


Opublikowane w wt., 23/06/2015 - 11:29

Pomysł na sklep narodził się pewnego wieczora – jednego z tych w którym rozmyślaliśmy o ludzkiej egzystencji. Z racji doświadczenie zawodowego związanego z projektowaniem i wykonywaniem pod klucz stref Spa i Wellness postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o kosmetyki i akcesoria z tego zakresu. 

Jeżeli o kosmetyki chodzi, a co za tym idzie w parze - ze  „zdrowym trybem” relaksu i aktywności prowadzonej w spa. Postanowiliśmy zaoferować i dostarczać tylko kosmetyki botaniczne, naturalne i ekologiczne. Drugi człon naszej nazwy dopiero się ujawni. 

Fit i cała jego geneza wiązać będzie się z filozofią FIT. Będziemy dążyli do tego by jeszcze w tym roku w naszym sklepie wprowadzić artykułu związane ze zdrowym żywieniem i zdrowym trybem życia. Uroda = Spa, a Zdrowie = Fit, tak więc mamy Spa&Fit – Uroda i Zdrowie – takie to właśnie cele przyświecają naszej działalności.

W naszej ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji i oczyszczania: włosów, twarzy i ciała. Serie indywidualne jak i profesjonalne przeznaczone do Salonów i Gabinetów SPA. Prowadzimy sprzedaż takich producentów jak: Vedara; Orientana, Nacomi, Tołpa, Clochee, Lillamai, Nova – powyższe marki są markami polskimi ponadto wprowadziliśmy do swoje oferty produkty z zagranicy m.in. Natura Siberica oraz Ceano Cosmetics (niebawem w naszym sklepie). 

W niedalekiej przyszłości będziemy chcieli wprowadzić kosmetyki z Bliskiego Wschodu oraz Afryki – cały czas zwracając uwagę na to by były to kosmetyki jak najbliższe naturze. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo stale rozwijającą się gałąź akcesoriów i produktów do stref SPA i Wellness.

Nasz oferta skierowana jest dla każdego kto tylko ma ochotę i chęć zajrzeć do naszego sklepu. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Zarówno profesjonalista codziennie zawodowo zajmujący się zabiegami SPA jak i każdy przysłowiowy „Kowalski” chcący doznać dotyku natury – poprzez nasze produkty.

Największą popularnością cieszą się kosmetyki firmy Nacomi. Jest to tylko delikatne wskazanie na lidera gdyż każdy z naszych produktów jest zidentyfikowany dla innej gałęzi odbiorców. Zarówno bardzo wymagający klient doceniający m.in. nagrody które otrzymują oferowane przez nas produkty (mam tu na myśli całą serię produktów firmy Clochee i Nova) jak i klient szukający perełek (produkty firmy Lillamai, czy Natura Siberica) a także klient który szuka rozwiązania na trapiące go problemy np. skórne czy problemy z włosami (oleje naturalne Nacomi) znajdzie u nas zadowolenie i coś dla siebie.

Dlaczego warto zrobić u nas zakupy? 

Staramy się by każdy „wylogował się” od nas zadowolony. Zgodnie z obowiązującym prawem jako sklep internetowy przyjmuje zwroty bez podania przyczyny. Wprowadziliśmy szereg udogodnień płacowych (transferuj, przelew on-line, płatność za pobraniem). Większość z oferowanych produktów jest dostępne u nas „od ręki” tych których aktualnie brakuje – staramy się dostarczać w ciągu max 3 dni roboczych. 

Każdy znajdzie także zadowalającą go formę wysyłki: od odbioru osobistego w siedzibie firmy poprzez paczkomaty, paczki czy kuriera. 

W naszym sklepie honorujemy „Kartę Biegacza” i „Kartę dużej rodziny” -  w obu przypadkach są to rabaty w wysokości 10% od ceny w sklepie na całe zakupy. Każdy kto zwraca uwagę i czyta etykiety – znajdzie coś dla siebie. Pomogliśmy już wielu osobom w rozwiązaniu ich dylematów „co kupić” – zawsze służymy pomocą merytoryczną. Można napisać e-mail lub porostu do nas zadzwonić – zawsze chętnie odpowiemy.

Zapraszamy - http://spafit.pl/

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce