SUN-VITA: Świeży sok dla zdrowia

 

SUN-VITA: Świeży sok dla zdrowia


Opublikowane w pt., 02/10/2015 - 09:30

Firma SUN-VITA powstała z myślą o propagowaniu zdrowego trybu życia oraz naturalnych metod leczenia. Dostarcza narzędzi dla osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, a nie wiedzą jak się za to zabrać. Są wśród nich wyciskarki do soków cenionej marki DISCOVERY.

W ciągu naszej długoletniej pracy, wprowadziliśmy do sprzedaży wiele urządzeń rehabilitacyjno-leczniczych takich firm jak m.in. Biocomfort czy Casada. Łączy je najwyższa jakość oraz dbałość o zdrowie. W ofercie naszej firmy znajdują się również urządzenia do wyciskania soku, wspomagające leczenie chorób cywilizacyjnych oraz profilaktykę zdrowotną. 

Obecnie jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę, wyciskarek soku marki DISCOVERY.  Zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków to inwestycja we własne zdrowie. Wyciskarki z naszej oferty polecane są przez wielu lekarzy specjalistów od diet i sokoterapi. Sok uzyskiwany przy ich użyciu jest pełny cennych wartości odżywczych. 

Dlaczego świeży sok? 

Świeżo wyciśnięty sok z wyciskarki jest bardziej wartościowy niż sok z kartonu i jest dużo łatwiej przyswajany przez organizmu niż warzywa i owoce w swojej naturalnej formie. Wyciskarka do soków, daje możliwość uzyskiwania świeżego, zdrowego i naturalnego soku z owoców, warzyw i ziół. Taki sok to „skumulowana” porcja tego, co najlepsze dla naszego organizmu w łatwo przyswajalnej dla niego formie. Dzięki niej masz możliwość dostarczenia swojemu organizmowi, codziennej dawki cennych witamin, minerałów i enzymów, by cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.  

Dla państwa komfortu i wygody, uruchomiliśmy stronę internetową - www.sokidlazdrowia.pl - dającą stały dostęp do naszych produktów jak, pozwalającą na dokładne zapoznania się z nimi oraz skorzystanie z naszych promocji. 

Zapraszamy również na międzynarodowe targi i kiermasze organizowane w całej Polsce, gdzie jest również możliwość nabycia niektórych z tych produktów!

Z Kartą Biegacza otrzymujecie zniżkę w wysokości 11% (200 zł) na wolnoobrotowe wyciskarki do soku marki DISCOVERY!

Polecamy

E-mail: sun_vita@onet.eu
Telefon: 502 526 733
Internet: www.sokidlazdrowia.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce