Tajemnicze Pokoje w Gdyni. Uwolnisz się?

 

Tajemnicze Pokoje w Gdyni. Uwolnisz się?


Opublikowane w czw., 15/10/2015 - 11:40

Gra typu escape to doskonały sposób na kreatywną i oryginalną zabawę w niecodziennym wydaniu. Uczestnicy zamykani są w wybranym pokoju na 60 minut. W tym czasie, w zależności od wybranego pokoju, celem graczy jest znalezienie skarbu piratów czy rozwiązanie szeregu zagadek prowadzących do klucza, umożliwiającego wydostanie się na zewnątrz.

Do zabawy zapraszają Tajemnicze Pokoje Gdynia

Zyskująca sobie coraz większe rzesze fanów gra typu escape powstały z inspiracji popularnymi serialami – CSI Kryminalne Zagadki i Dowody Zbrodni, a także bestsellerami książkowymi – Millennium oraz Kod Leonarda da Vinci. Na ich podstawie autorki, dwie Magdaleny, postanowiły stworzyć własną przestrzeń zagadek kryminalnych, powołując do życia pokój, z którego wydostać można się odkrywając sprawcę zbrodni, narzędzie i motyw. Logiczne myślenie i spostrzegawczość to tylko niektóre z cech, które są niezbędne w ukończeniu gry przed upływem wyznaczonego czasu.

Tajemnicze Pokoje to jednak nie tylko zabawa dla dorosłych. Mając na uwadze, że najmłodsi również pragną twórczo rozwiązywać zagadki, przygotowaliśmyspecjalny pokój i dla nich. Skarb Piratów łączy zmysł detektywa z poszukiwaniem skarbów. W grze, w której uczestniczyć mogą dzieci od 6 roku życia, mogą brać udział także rodzice, stając się bohaterskimi pomocnikami dla swoich pociech. Atrakcyjność zagadek, dostosowanie ich do potrzeb i możliwości oraz zainteresowań dzieci powodują, że łamigłówki  w Tajemniczych Pokojach bardziej od innych pobudzają aktywność podczas wizyty, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność i satysfakcję. Znika wówczas nuda i obojętność, co wpływa korzystnie na osiągane przez najmłodszych rezultaty.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 20% na wejście do pokoju typu Escaperoom

Polecamy!

Adres: ul. Abrahama 26/2, I piętro 81-366 Gdynia
Email: info@tajemniczepokoje.pl
Telefon: 507 242 890
Internet: http://tajemniczepokoje.pl/

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce