Tommy Cafe - najlepsze kawy i herbaty z całego świata [KARTA BIEGACZA]

 

Tommy Cafe - najlepsze kawy i herbaty z całego świata [KARTA BIEGACZA]


Opublikowane w pt., 24/11/2017 - 12:28

Tommy Cafe, to firma założona przez miłośników dobrej kawy. Przygoda z tym energetycznym napojem rozpoczęła się w Dżakarcie - stolicy Indonezji, gdzie założyciele przedsiębiorstwa spotkali się z niepowtarzalnym i oryginalnym smakiem kawy Kopi Luwak.

Dziś palarnia kawy prowadzi sklep internetowy (https://www.tommycafe.pl), w którym znajdziecie nie tylko ziarna czarnego trunku i liście herbaty, ale także wszelkiego rodzaju akcesoria oraz blog odkrywający tajemnice kaw i herbat z całego świata (http://blog.tommycafe.pl/)

Dla Klientów spośród tysięcy gatunków kawy wybierane są te najlepsze, by również oni mogli się rozkoszować niezwykłym smakiem i aromatem napojów.

W asortymencie palarni znajdują się m.in:

  • kawy speciality
  • kawy smakowe
  • abonamenty kawowe
  • herbaty naturalne
  • herbaty owocowe
  • herbaty rozkwitające
  • zaparzacze i inne akcesoria

Oferta Tommy Cafe jest bogata w różnego rodzaju zestawy stworzone z myślą o smakoszach kawy i herbaty, ale także te skierowane dla początkujących i zaawansowanych baristów. Kawy wypalane i mielone są według indywidualnego zamówienia klienta. W palarni można także uzyskać informacje o możliwościach parzenia kawy, tak by uwolniła swój wyjątkowy aromat i oryginalny smak, który zależny jest od gatunku, czy stopnia wypalenia ziaren.

Firma stawia na ciągły rozwój, dlatego pracownicy palarni uczestniczą w licznych szkoleniach i kursach, by obsługa i doradztwo były zawsze na najwyższym poziome.

Z Kartą Biegacza otrzymujecie zniżkę 5% na kawy i herbaty ( z wyłączeniem kawy w kapsułkach nespresso).

Adres: ul. Budowlanych 8, 43 - 430 Skoczów
Tel.: 33 858 40 59
E- mail: biuro@tommycafe.pl
Internet: https://www.tommycafe.pl
Blog: http://blog.tommycafe.pl/

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce