Trener personalny na Mazowszu? Wojciech Kowalczyk się poleca

 

Trener personalny na Mazowszu? Wojciech Kowalczyk się poleca


Opublikowane w pon., 20/01/2014 - 10:53

Chcesz wzmocnić ciało do biegania? Chcesz schudnąć? Chcesz skorygować wadę postawy? Z osobistym trenerem dobierzesz właściwe ćwiczenia i obciążenia treningowe. Wojciech Kowalczyk z Legionowa poleca swoje usługi.

W zależności od celu, jaki sobie stawia ćwiczący, miejscem treningów są: siłownia/fitness klub, mieszkanie klienta lub plener.

Każdy trening jest zindywidualizowany, tzn. w pełni dopasowany do możliwości i potrzeb osoby ćwiczącej. Innymi słowy, trening taki uwzględnia różnice płci, typ sylwetki, poziom tkanki tłuszczowej, wiek ćwiczącego, poziom jego zaawansowania, cel treningowy itd.

Ponieważ każdy z nas jest inny, dlatego też cele treningowe mogą być diametralnie różne. Dla jednej osoby będzie to zrzucenie tkanki tłuszczowej, dla innej nabranie masy mięśniowej, dla kolejnej poprawa siły czy kondycji, a dla jeszcze innej np. powrót do formy po okresie ciąży itd.

Jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze wiek, płeć czy chociażby wspomniany powyżej poziom zaawansowania treningowego, to otrzymamy mnóstwo możliwości treningowych, których nie sposób zliczyć czy wymienić. Ten szeroki wachlarz możliwości i dobór najbardziej odpowiedniego treningu to oczywiście moje "zmartwienie". Twój wybór będzie, jak sądzę, o wiele łatwiejszy. Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą >> KLIKNIJ.

Współpraca ze mną w zakresie treningów obejmuje rejon: Legionowa, Chotomowa, Jabłonny, Rajszewa, Łajsk, Wieliszewa oraz Michałowa Reginowa.

Dla posiadaczy Karty Biegacza trener Wojciech Kowalczyk przygotował rabat w wysokości 10% na swoje usługi.

Wojciech Kowalczyk o sobie:

Jestem dyplomowanym trenerem osobistym i zawodowym instruktorem kulturystyki. Ze sportem (w rożnych jego formach) związany jestem praktycznie od najmłodszych lat. Natomiast dyscyplinami typowo sylwetkowymi zainteresowałem się po raz pierwszy w latach 90.

Początkowo tylko ćwiczyłem, później doszła do tego praca instruktorska i trenerska. Tak się szczęśliwie składa, że pracując jako trener osobisty (personalny) łączę przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony oddaję się pasji, jaką jest praca z innymi nad kształtowaniem ich sylwetki, z drugiej zaś regularnie ćwiczę, co sprawia mi niemałą radość i satysfakcję. Prowadzę treningi personalne (indywidualne) zarówno w klubie, jak i w domu klienta, a jeśli pogoda pozwala, także na świeżym powietrzu.

Kontakt:

Tel.: 534-964-721 czynny w godzinach:
Nd – cz: 8:00 – 22:00
Pt: 8:00 – 16:00
Sb: nieczynny
kontakt@czasnatrenera.pl
http://www.czasnatrenera.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce