Warszawa: Potrafisz uciec z pokoju? Sprawdź to

 

Warszawa: Potrafisz uciec z pokoju? Sprawdź to


Opublikowane w pon., 22/06/2015 - 14:22

ROOM ESCAPE WARSZAWA to gra polegająca na ucieczce z zamkniętego pokoju. Wymaga od uczestników analitycznego i krytycznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów oraz kreatywności i spostrzegawczości. 

Gra bazuje na pracy zespołowej – może wziąć w niej udział od 2 do 5 osób, a na realizację zadania jest tylko 60 minut! 

Gra skierowana jest nie tylko do osób, które chcą wraz z przyjaciółmi oderwać się na chwilę od codzienności. To także chętnie wybierany przez działy HR sposób na zintegrowanie zespołu w niecodziennych okolicznościach. Podczas zabawy rozwijana jest umiejętność pracy w grupie oraz wyłonieni zostają liderzy, którzy prowadzą drużynę wprost do rozwiązania ostatniej zagadki.

Pierwszy lokal Room Escape Warszawa powstał rok temu w samym sercu stolicy tuż przy Placu Konstytucji. Goście odwiedzający to miejsce mają do wyboru 3 przygody różniące się wystrojem oraz poziomem trudności. Zanurzeni w mrokach Piwnicy mogą poczuć nutkę grozy, a w przygodowym Indiana rozwiązują łamigłówki rodem z jaskini Indiany Jonesa. Trzecia z przygód, Laboratorium stanowi nie lada wyzwanie dla miłośników naukowych zagadek i jest uznawany za najtrudniejszy spośród 3 pokojów zagadek.

Drugi niedawno otwarty lokal Escape Room Warszawa znajduje się na warszawskiej Pradze tuż przy stacji drugiej linii metra Dworzec Wileński. Tutaj również gracze mogą przeżyć w jedną z 3 przygód zaaranżowanych każda w innym klimacie. W surowym wnętrzu praskiej kamienicy mają do wyboru zabawę w trudnodostępnym i dobrze strzeżonym Muzeum, walkę w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu oraz średniowieczną przygodę w pokoju Rycerskim. 

Zabawa we wszystkich pokojach Escape Room odbywa się pod czujnym okiem kamer obsługiwanych przez przesympatyczny zespół animatorów, którzy w odpowiednim momencie mogą udzielić cennych wskazówek na monitorze lub w przypadku grup dzieci animować zabawę od środka. 

Room Escape to gwarancja dobrej i ambitnej zabawy. To rozrywka dla wymagających klientów, którzy swój wolny czas chcą aktywnie spędzić w gronie przyjaciół, z rodziną czy z kolegami z pracy. 

Zapraszamy! Więcej informacji na stronie www.roomescape.pl.

Lokale Room Escape

  • ul. Śniadeckich 1/15, 00-655 Warszawa
  • ul. Inżynierska 1, 03-410 Warszawa

Kontakt

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce