Zajazd w Powroźniku: Dla biegaczy, kijkarzy i kolarzy górskich

 

Zajazd w Powroźniku: Dla biegaczy, kijkarzy i kolarzy górskich


Opublikowane w pt., 03/07/2015 - 10:39

Zajazd znajduje się w przepięknej, malowniczej, małej, górskiej miejscowości Powroźnik, położonej w powiecie Nowosądeckim, między Krynicą Zdrój, Tyliczem a Muszyną. 

Centralne położenie pomiędzy tymi uzdrowiskami sprawia, że bieg czy przejażdżka rowerowa do tych miejscowości nie sprawią trudności amatorom tych dyscyplin, o a bardziej wprawieni znajdą dla siebie wiele pięknych, leśnych ścieżek i podjazdów. 

Trasy są mało oblegane przez samochody co czyni je atrakcyjnymi i bezpiecznymi. Cisza, spokój i przyjazna atmosfera zachęcają do wycieczek pieszych oraz treningów biegowych. 

Pasjonaci nordic walking będą zachwyceni ilością wspaniałych tras o różnym stopniu trudności w pobliżu naszego pensjonatu a wspólne wypady będą dodatkową atrakcją i zachwycą najbardziej wymagających do podziwiania piękna natury. 

Nasz obiekt ze względu na swoje położenie jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

W okresie letnim można skorzystać z kąpieli w naturalnych basenach nad Muszynką w krystalicznie czystej wodzie (mieszczące się przy naszym obiekcie) z których warto skorzystać po męczących wieczornych hulankach, grach i zabawach które organizujemy.

Dla posiadaczy Karty Biegacza zniżka 10% na noclegi.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:

Adres: Powroźnik 67c, 33-370 Muszyna
E-mail: marcinbanaszek@gmail.com
Telefon: 500 585 470
Internet: www.krynicapensjonat.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce