Zakliczyn: Serwisuj rower U Żaby

 

Zakliczyn: Serwisuj rower U Żaby


Opublikowane w wt., 21/07/2015 - 09:07

„Pasja” i „rowerzyści” to dzięki nim powstał projekt Serwis Rowerowy U ŻABY.

W 2011 roku moja pasja przerodziła się w profesjonalny serwis rowerowy, gdyż tylko odpowiednie zaplecze serwisowe w połączeniu z fachową obsługą daje pełne zadowolenie naszym Klientom. Niecały rok zajęło nam poszukiwanie odpowiednich partnerów i do sprzedaży wprowadziliśmy wiele akcesoriów i części renomowanych firm : Shimano, Sram, WTB, 661, Rubena, Novatec, Mavic, Alhonga, Sigma, MacTronic, Jagwire, SrSuntour, Continental, Brunox.

W 2013 roku do sprzedaży wprowadziliśmy ochraniacze, obuwie i odzież rowerową oraz rowery i tak zostaliśmy dilerem niemieckiej marki GHOST dzięki współpracy z naszymi przyjaciółmi z Krakowskiej SECESJI oraz polskiej marki KROSS. A już niebawem na naszych wieszakach zawiśnie odzież polskiego producenta FOGG jak i pojawi się oferta na rowery Giant.

Nie pozostajemy jednak bez poszukiwań i ciągle nawiązujemy nowe kontakty, uczestniczymy w licznych szkoleniach i targach oraz czytujemy fachowe czasopisma co pozwala powiększać naszą ofertę sklepową jak i zakres wykonywanych usług.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na wszystkie usługi i towary (z wyłączeniem usług i towarów objętych promocją)

Serdecznie zapraszamy!

Adres: ul. Korczyńskiego 27, 32-840 Zakliczyn
Tel.: 504 245 355
E-mail: serwis@uzaby.pl
Internet: www.uzaby.pl // www.facebook.com/serwisuzaby

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce