Ziggi Point Premium Burgers w Warszawie

 

Ziggi Point Premium Burgers w Warszawie


Opublikowane w czw., 29/01/2015 - 11:06

Ziggi Point stworzyłem z pasji do smacznego, zdrowego, amerykańskiego jedzenia. I to nie jest oksymoron! 

Budowałem to miejsce z pomocą ludzi, którzy podobnie jak ja, po latach pracy w dużych organizacjach i zwiedzeniu niezliczonej ilości miejsc na świecie, postanowili stworzyć wysokiej jakości mieszankę ciepłego wystroju, smacznego jedzenia i miłej obsługi. Inspiracji szukaliśmy w koncepcjach uznawanych za najlepsze na świecie, a wprowadzając je u nas, korzystaliśmy z najprostszych rozwiązań.

Moim marzeniem jest, aby w naszej otwartej kuchni wszyscy razem – i Goście i Obsługa – tworzyli wyjątkową atmosferę. Doprawimy ją wspólnie szczyptą kultowej muzy, co zdecydowanie pomaga w dobrym trawieniu. 

Ziggi Point to miejsce, w którym wszystkie burgery przyrządzane są na Twoich oczach w otwartej kuchni. Burgery przygotowujemy z najwyższej jakości niemrożonego wołowego antrykotu mielonego na miejscu. U nas również możesz skosztować jedynego w swoim rodzaju krewetkowego i wegetariańskiego burgera. Do tego stosujemy naturalne, pachnące i jedyne w swoim rodzaju bułki, wypiekane według sprawdzonej receptury.

Oferujemy również specjalnie wyselekcjonowane, smaczne i proste dodatki. Do burgerów serwujemy grube fryty i domową surówkę. Wszystko świeże, przygotowywane każdego dnia u nas w lokalu przez młodych, zdolnych kucharzy. Potrawy podane bez zbędnego, „wędzącego” naszych Gości dymu, a do tego w rozsądnych cenach.

Dla posiadaczy Karty Biegacza rabat 10% na cały asortyment. Kartę wraz z dokumentem tożsamości należy okazać  na miejscu, przy składaniu zamówienia.

Adres: ul. Pańska 59, Warszawa
E-mail: office@ziggipoint.com
Telefon: 696 145 735
Internet: www.ziggipoint.pl
Facebook: https://www.facebook.com/ziggi.point?ref=ts&fref=ts 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce