Transcend

Transcend


Bohaterem filmu jest Wesley Korir, kenijski długodystansowiec, amerykański stypendysta, zwycięzca prestiżowego maratonu bostońskiego z 2012 roku. Biegacz, który w szczycie kariery podejmuje ryzyko i wraca do domu by spłacić dług wdzięczności wobec swojego kraju. Kandydując do kenijskiego parlamentu chce podnosić standard życia rodaków. Wyścig o fotel senatora szybko okazuje się najtrudniejszym w jego życiu. Tym trudniejszym, że równolegle kontynuuje maratońską karierę. 

 

Transcend to film o człowieku, który w świecie biegów długodystansowych nie zapomniał o korzeniach. I energii, która towarzyszy bieganiu i biegaczom, a którą bohater wykorzystuje do zmiany oblicza kraju. Kraju, który dla zmiany wizerunku maratonu zrobił więcej niż każdy inny.  

Strona filmu:
http://www.thefilmtranscend.com

Teaser:

Trailer:

Tekst promujący: 
Bohaterem filmu jest Wesley Korir, kenijski długodystansowiec, amerykański stypendysta, zwycięzca prestiżowego maratonu bostońskiego z 2012 roku. Biegacz, który w szczycie kariery podejmuje ryzyko i wraca do domu by spłacić dług wdzięczności wobec swojego kraju. Kandydując do kenijskiego parlamentu chce podnosić standard życia rodaków. Wyścig o fotel senatora szybko okazuje się najtrudniejszym w jego życiu. Tym trudniejszym, że równolegle kontynuuje maratońską karierę.
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce