Adam Alker - www.biegapan.com

 

Adam Alker - www.biegapan.com


Opublikowane w wt., 03/02/2015 - 10:21

Już po raz drugi mam zaszczyt wziąć udział w plebiscycie na najlepszego dziennikarza biegowego. 

Również, drugi rok z kolei, na poważnie przygotowuję się do startów w biegach górskich. W zeszłym roku powiedziałem sobie „Spróbuję. Spróbuję ciężko i regularnie trenować; dostosować swój tryb życia pod treningi. Spróbuję i zobaczę, co z tego wyjdzie!” A wyszło nie najgorzej! Przez rok pilnowania reżimu treningowego zrobiłem ogromny skok w rozwoju sportowym, stając nawet na podium piekielnie wymagającego ultramaratonu 3x Babia Góra.

Między innymi to wydarzenie było motywacją do dalszej pracy. Jest nią również blog, który prowadzę (www.biegapan.com) i za pośrednictwem którego dzielę się z Wami wrażeniami z różnych imprez, testuję i opisuję sprzęt biegowy, zamieszczam wpisy dot. diety, treningów i innych tematów związanych ze sportem. Wierzcie mi, że to ogromna frajda, kiedy na trasie jakiegoś ultra dystansu, podczas jakiegoś podejścia ktoś ci mówi „Czytałem twoją relację z zawodów. Też tam byłem i świetnie się to czytało.” 

Mam też nadzieję, że przez swoje wpisy udało mi się kogoś nakłonić do wzięcia udziału w jakimś biegu, że przekonałem go do uprawiania właśnie tej formy rekreacji ruchowej. 

Wreszcie, biegapan.com to również Wasze teksty. Kilkoro moich znajomych również zdecydowało się zdawać relację z zawodów triathlonowych, biegów miejskich czy nawet eksploracji jaskiń!

Pokładam wielką nadzieję w rozpoczynającym się sezonie. Mam nadzieję, że będzie on obfitował w świetnie zorganizowane imprezy, sukcesy sportowe oraz lawinę tekstów, które dla Was przygotuję.
Jeśli podoba Wam się to, co robię, to proszę o wasz głos - każdy z nich, to dla mnie jak zastrzyk energii podczas ciężkiego wyścigu.

Pozdrawiam

Adam Alker

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce