Anna i Grzegorz Ząbkiewicz - potuptani.blogspot.com

 

Anna i Grzegorz Ząbkiewicz - potuptani.blogspot.com


Opublikowane w śr., 10/12/2014 - 10:52

Biegacze, miłośnicy gór oraz podróży bliskich i dalekich. Ania pracuje na uczelni, Grzesiek jest informatykiem. Prywatnie są szczęśliwym małżeństwem, a owoc ich szczęścia nazywa się Natalia, ma dwa lata i nieźle wdaje się w rodziców. Razem robią wszystko, "by poznać nieodkryte, okiełznać niezdobyte i dobiec zawsze do mety". 

Ania pisze: Czasem zatrzymujemy się - bierzemy głęboki oddech - wspominamy... Część z tych wspomnień możecie zobaczyć na naszym blogu - wszystkie zostają w naszych sercach. 

Grzesiek pisze: Dla jednych to tylko wspomnienia, dla nas to emocje, które towarzyszą nam w biegach, na szczytach gór, w podróży, po prostu - w życiu. Dzięki nim myślą możemy wrócić w każde niesamowite miejsce, kiedy tylko chcemy.

Jako Annika i Grzechu prowadzą bloga, na którym dzielą się swoimi pasjami i wspomnieniami. Znajdziecie tam relacje i galerie z imprez biegowych, opisy ciekawych szlaków górskich i wspomnienia z podróży tu i tam. Jako blogerzy starają się opisywać to, co sami chcieliby u kogoś przeczytać. 

Często znajdziecie w ich postach praktyczne porady: jak się spakować na nietypowy bieg, gdzie zjeść dobrze w podróży lub co zwiedzić podczas Festiwalu Biegowego :). Ania z Grześkiem czasami goszczą w częstochowskich stacjach radiowych, gdzie opowiadają o bieganiu i podróżowaniu.

Ich bloga znajdziecie tu: potuptani.blogspot.com

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce