Bartosz Olszewski - blog warszawskibiegacz.pl

 

Bartosz Olszewski - blog warszawskibiegacz.pl


Opublikowane w śr., 21/01/2015 - 13:51

Mogę o sobie napisać, że przede wszystkim jestem sportowcem. Sport towarzyszył mi niemal od urodzenia. Od kiedy pierwszy raz przebiegłem maraton, w 2008 roku, bieganie stało się moim hobby i wielką pasją. Ale przede wszystkim jestem miłośnikiem rywalizacji, ciągłego doskonalenia i poprawiania swoich czasów na tym królewskim dystansie.

W 2013 roku postanowiłem, że swoją wiedzą, doświadczeniami oraz przemyśleniami związanymi z tym sportem, chcę dzielić się z innymi ludźmi. Tak powstał blog WarszawskiBiegacz.pl Z czasem blog się rozwijał, a ja uczyłem się pisać ciekawsze i bardziej angażujące teksty. Od tego czasu zmieniło się praktycznie wszystko. Największą wartością mojej strony jest interakcja z czytelnikami. Śmiało mogę powiedzieć, że żaden blog biegowy nie angażuje tak swoich czytelników do dyskusji i wymiany opinii. To obecnie ponad 400 postów i prawie 5500 komentarzy.

Poza blogiem publikowałem też na licznych portalach internetowych (bieganie.pl, maratończyk.pl, polskabiega.pl), w gazetach (bieganie, przegląd sportowy) i sam nie wiem gdzie jeszcze J Uwielbiam pisać, mówić o bieganiu i dyskutować na temat biegania. Ale przede wszystkim kocham biegać, i mam nadzieję, że sportowo będę się rozwijał równie szybko, jak rozwija się mój blog

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce