Katarzyna Żbikowska-Jusis - portal www.kobietkibiegaja.pl

 

Katarzyna Żbikowska-Jusis - portal www.kobietkibiegaja.pl


Opublikowane w wt., 24/02/2015 - 11:34

Katarzyna Żbikowska-Jusis, Redaktor naczelna portalu o bieganiu dla kobiet www.kobietkibiegaja.pl

Od kilku lat prowadzi ogólnopolski portal o bieganiu dla kobiet zachęcając Polki do biegania i aktywnego stylu życia. Autorka licznych artykułów o bieganiu. Sama biega od kilkunastu lat. Czasami trenuje ambitnie z nastawieniem na życiówki, ale najbardziej lubi biegać na łonie przyrody, bez zegarka i planu treningowego myśląc o „niebieskich migdałach”. Uwielbia biegać w górach; w ubiegłym roku uczestniczyła w Biegu 7 Dolin. Bieganie to jej życiowa pasja, którą na co dzień zaraża innych. Autorka książki „Kobieta w biegu”, która ukaże się nakładem wydawnictwa Galaktyka 2 czerwca 2015.


O książce:

Czy można pracować „pełną parą”, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zaniedbać rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy da się pogodzić życie rodzinne ze swoim własnym „ja” i realizować siebie bez szkody dla najbliższych? Wreszcie – czy można być mamą i biegać ultramaratony? I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze?

Bez względu na to czy już kochasz bieganie czy cały czas jeszcze nienawidzisz się męczyć – daj się zainspirować do działania. Odkryj w sobie siłę i uwierz, że możesz więcej. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce