Małgorzata Wrzesińska - blog zakochanawbieganiu.pl

 

Małgorzata Wrzesińska - blog zakochanawbieganiu.pl


Opublikowane w wt., 28/07/2015 - 15:21

 

Nazywam się Małgorzata Wrzesińska. Urodziłam się 18 stycznia 1983 r. w Żninie, mieszkam we wsi Wenecja. Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym i mamą 8 letniego Dawida. Dane jest mi w tym roku ponownie brać udział w plebiscycie o tytuł Biegowego Dziennikarza Roku. Biegam od kwietnia 2013 roku a od marca 2014 prowadzę bloga :www.zakochanawbieganiu.pl

Na blogu opisuję swoją biegową historię - swoje sukcesy, porażki - takie naprzemienne pasmo to wieczna drogę biegacza, który w miarę zdobywania doświadczenia odkrywa, że wciąż wiele przed nim. Bieganie wciąż potrafi zaskakiwać - piszę o tym w artykule: „Za tą nieprzewidywalność, za tą nieobliczalność ...kocham”
 

Wciąż się uczę od najlepszych i doświadczam aby wiedzę tą przekazać początkującym adeptom tego pięknego sportu. Prowadząc bloga i biegając rozwijam się z czego jestem zadowolona. Mam wspaniałych Czytelników - cieszy fakt, że ludzie świadomie wybierają aktywność fizyczną i dyskutują o niej w internecie. Blog to także miejsce na refleksje, wymianę doświadczeń i wzajemną motywację oraz miejsce na relacje z zawodów. Próbuję biegania w wielu smakach : poprzez półmaraton, biegi: nocne, po plaży i z przeszkodami.

Podczas zawodów staram się chłonąć atmosferę tego święta; lubię też rywalizować bo każdy sukces cieszy i motywuje do dalszej pracy. A jeśli nie będzie życiówki ? Trudno – porażki są wpisane w zawody a każdy docierający do mety zawodnik jest przecież zwycięzcą bo podjął próbę walki i wygrał z samym sobą. I to chcę przekazać Czytelnikom,że każdego z nas biegnących można określić zwycięzcą bo chociaż nieraz przegrywamy to pracujemy nad sobą i wytrwale dążymy co celu – co z sukcesem możemy przełożyć na inne obszary życia.

Każdemu zaś biegaczowi polecam przebiegnięcie półmaratonu – po to by zobaczyć – jak pokonanie długiego dystansu wpłynie na jego psychikę; piszę o tym w artykule: „Długi dystans zostaje w głowie –odtwórz go jak płytę”.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce