Marek Grund – blog MaratonyPolskie.pl

 

Marek Grund – blog MaratonyPolskie.pl


Opublikowane w pt., 12/12/2014 - 10:52

Stała się rzecz. która - nie ukrywam ogromnie mnie - cieszy. Otóż ktoś docenił moje relacje z imprez biegowych! Stąd chyba moja nominacja do plebiscytu na Biegowego Dziennikarza Roku. Skoro dostałem szanse, to chcę ją wykorzystać.

W 2014 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł magistra. Od 3 lat pracuję jako Magazynier/informatyk w jednej z sieci sklepów spożywczych i dodatkowo jako serwisant w „Grupie Żywiec”. Do pracy dla relaksu przemieszczam się zawsze rowerem, tak zimą też, tak jak jest -20 czy też więcej to też. Od czasu do czasu rower zastępują moje nogi, które lubią tam biegać.

Początkowo swoje relacje zamieszczałem tylko na swoim profilu facebook'owym, w późniejszym czasie zaczęły pojawiać się na blogu MaratonyPolskie.pl jak i w serwisie FestiwalBiegow.pl. Dziś pisane są regularnie.

Biegam od 7 lat i doskonale pamiętam swoje początki. Nigdy bym nie przypuszczał, że wystartuję w maratonie, tymczasem do końca 2014 ukończyłem ich już 16. Do tego 8 ultramaratonów, a także kilka biegów ekstremalnych, np. bieg pustynny.

Moja historia „pisana nogami” doprowadziła do tego, że swoje przeżycia związane z bieganiem, przelewam na papier. Zawsze staram się pisać na świeżo, zaraz po biegu, aby to co się wydarzyło na trasie, zostało przekazane w 100% bez omijania detali i nawet tych drobnych szczegółów. Emocje te dobre i te złe, relacje, nie ukrywają mojej radości jak i ani jednej kropli łez przelanej przez ból. Ktoś z was mógł by się zapytać co może opisać ultramaratończyk, który biegł przez kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin? Przeczytajcie sami...

Mam 25 lat i życie przed sobą i wiecie co? Zamierzam je przebiegać albowiem moje marzenia związane z bieganiem nie mają końca. Ażeby pokazać wszystkim, że marzenia się spełniają, będę o tym pisał…

Marek Grund

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce