Paweł Bejnarowicz

 

Paweł Bejnarowicz


Opublikowane w śr., 01/07/2015 - 17:06


Nazywam się Paweł Bejnarowicz i jestem autorem bloga BiegamJestemAktywny.pl, znaleźć można mnie też na Facebooku czy Instagramie, gdzie każdego dnia staram się zarażać innych swoją biegową pasją, która mnie napędza. To właśnie ten sport odmienił moje życie, pozwolił przeżyć niesamowite chwile i odwiedzić wiele cudownych miejsc na świecie. Przez bieganie poznałem również masę pozytywnie zakręconych osób, które każdego dnia dają mi zastrzyk energii do dalszego działania.

W życiu pokonałem już tysiące kilometrów, ale wiem, że jeszcze sporo ich przede mną, bo to właśnie bieganie daje mi wolnośćm radość z życia i sprawia, że stawiam sobie kolejne cele do realizacji. Dzięki bieganiu wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każde marzenie jest do zrealizowania. Moim głównym celem jest pokazaniem ludziom, iż w bieganiu można odnaleźć pasję i radość z życia, która daje nam pozytywną energię każdego dnia.

Do biegania namówiłem już setki osób i to właśnie dzięki ich małym sukcesom wiem, że promowanie biegania ma sens, bo osoby te odnajdują w bieganiu nowe, lepsze życie. Często też angażuje się w biegowe akcje charytatywne, bo uważam, że pomoc innym jest jedną z najpiękniejszych rzeczy jaką możemy robić dla drugiego człowieka.

Moim mottem przewodnim są słowa: „Jeśli chcesz rozpalać innych, sam musisz płonąć” i właśnie przez pokazywanie swojej biegowej pasji chce rozpalać innych do aktywności fizycznej każdego dnia i walki o swoje marzenia.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce