Paweł Jańczyk - szuranie.pl

 

Paweł Jańczyk - szuranie.pl


Opublikowane w śr., 10/12/2014 - 16:14

Nazywam się Paweł Jańczyk, mam 34 lata jestem od 10 lat żonaty i mam dwie szcześcioletnie córki, bliźniaczki i kocham bieganie! A raczej szuranie…

Zawodowo pracuję bardzo blisko sportu gdyż jestem rzecznikiem prasowym klubu występującego w piłkarskiej ekstraklasie – Korona Kielce. Biegać/szurać zacząłem w 2011 roku i przez te trzy lata wiele się nie zmieniło, nadal uprawiam jak ja to nazywam szuranie gdyż czuję się całkowicie amatorem, osiągam amatorskie wyniki i najlepiej czuję się właśnie wśród amatorów.

Jako były wieloletni dziennikarz / pracownik mediów zawsze lubiłem dużo mówić o tym co robię, czym się interesuję i co mnie „w życiu kręci”, a jako informatyk z wykształcenia miałem łatwość w tworzeniu narzędzi do tego pierwszego. Założyłem bloga. Po co on był potrzebny? 

Na początku wydawało mi się, że będzie potrzebny tylko mnie po to aby zapisywać sobie swoje „osiągnięcia”, plany, cele i śledzić ewentualnie ich realizację. Okazało się, że ktoś to przeczytał, ktoś gdzieś komuś pokazał i tak się to delikatnie rozrosło.

Szuranie.pl to aktualnie duży multiblog na którym pisze kilkanaście osób, jedni bardziej inni mniej regularnie, szuranie.pl to strona, która przyczyniła się do tego, że wielu z nas, amatorów zaczęło robić to o czym wszyscy teraz mówimy. Cieszę się, że dostaję z wielu źródeł sygnały o tym, że to co robię powoduje zmianę sposoby życia innych, a przede wszystkim ich uśmiech i zadowolenie.

Szuranie.pl stało się w pewien sposób przyczynkiem powstania pierwszego w regionie świętokrzyskim stowarzyszenia biegowego. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegowe sieBIEGA, którego zostałem wybrany prezesem działa w Kielcach i regionie popularyzując amatorskie bieganie w każdy możliwy sposób od nocnego biegania w Kielcach po przygotowania do pierwszego w historii Kielc profesjonalnie zorganizowanego półmaratonu.

Dziękuje ogromnie za przyznane wyróżnienie i obiecuję „dalszą systematyczną pracę”.
 
Pozdrawiam i zapraszam na www.szuranie.pl oraz www.siebiega.com

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce