Paweł Matysiak - blog pawelbiega.pl

 

Paweł Matysiak - blog pawelbiega.pl


Opublikowane w wt., 10/03/2015 - 11:58

Paweł Matysiak - założyciel i autor bloga pawelbiega.pl. Zawodowo doradca klienta w jednym ze specjalistycznych sklepów dla biegaczy w Warszawie.

Paweł Biega to nie jest typowy blog o bieganiu. Owszem taki kiedyś był i to na nim opisywałem swoje przygotowania do przebiegnięcia pierwszego maratonu. Pisałem jak zaczynałem i po co mi właściwie to całe bieganie. Cieszyłem się z pierwszych sukcesów i przeżywałem porażki. Cały czas to zresztą robię, ale z czasem blog wyewoluował w coś znacznie większego.

Teraz jest to miejsce gdzie piszę o szeroko pojętym bieganiu. Czasami doradzam. Nadal jednak z punktu widzenia amatora bo cały czas nim jestem. Tak jak większość amatorów startuję też w różnych zawodach biegowych skąd przywożę kolejne wspomnienia, medale i gdzie mam okazję spotykać fantastycznych biegaczy. Wreszcie dużo piszę o butach i szeroko pojętym sprzęcie sportowym. Recenzuję buty, porównuje je ze sobą, piszę o ich prawidłowym doborze, o tym co w nich ważne a co niekoniecznie.

Niestety dla niektórych, butów przez internet nikomu nie dobiorę, bo to zbyt indywidualna sprawa, ale jestem przekonany, że to co piszę jest przydatne i pomocne dla innych. Mam też nadzieje, że temu kto mnie zgłosił do tego plebiscytu, również w czymś pomogłem.

Do zobaczenia, być może, znów w Krynicy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce