Piotr Krzymiński - www.apetytnasport.pl

 

Piotr Krzymiński - www.apetytnasport.pl


Opublikowane w wt., 27/01/2015 - 09:45

Z wykształcenia jestem logistykiem i taki właśnie zawód wykonuję. Jednak po godzinach staram się wypoczywać w biegowych butach. Bieganie od dłuższego czasu jest dla mnie nie tyle pasją, co idealnym sposobem na potyczki z własnymi myślami. Każdy problem udaje się przemyśleć podczas godzin spędzonych na leśnych i asfaltowych drogach.

Od biegania i od siebie wymagam coraz więcej, bawiąc się tym sportem. Udało mi się już pokonać dystans maratonu, a teraz zbieram siły na Bieg Rzeźnika i pokonanie dystansu Ironman w triathlonie. Życie bez sportu było by nudne, a bez kolejnych wyzwań, celów i marzeń raczej nie do zniesienia. Cieszę się, że wciąż udaje mi się zarażać nowe osoby wokół mnie sportowym trybem życia i mam nadzieję, że jeszcze długo będę potrafił organizować sobie coraz trudniejsze testy charakteru. 

Zazdroszczę każdemu, kto biega szybciej ode mnie i podziwiam tych, którzy dopiero zaczynają zabawę z bieganiem nie zrażając się ciężkimi początkami. Bieganie, to za każdym razem inna przygoda. 


Na swoim blogu Piotr Krzymiński szczegółowo opisuje swoją przygodę z bieganiem i triathlonem. Trening, odżywianie, kalendarz i relacje z imprez, ale też publicystyka - wszystko to znajdziemy na stronie www.apetytnasport.pl. Przystępny język i trafne obserwacje zachęcają do lektury i... aktywności.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce