Piotr Ślęzak- www.stestuje.pl

 

Piotr Ślęzak- www.stestuje.pl


Opublikowane w pt., 03/04/2015 - 17:12

Nazywam się Piotr Ślęzak. Bieganie to moja pasja od kilkunastu lat, od dłuższego czasu mam jednak styczność z nowymi technologiami oraz tym co biegaczom jest potrzebne. Niedawno w mojej głowie zrodził się pomysł aby ułatwić życie (zakupy) innym biegaczom stąd pomysł na stronę (www.stestuje.pl). 

Od kilku lat obserwuję rynek biegowy oraz strony internetowe. Pełno mamy stron, które informują nas o tym jak biegać, co jeść, pić. Nie ma jeszcze w polskim internecie strony na temat testów rzeczy biegowych. Pracując w sklepie z rzeczami do biegania często słyszę głosy o braku obiektywnych recenzji na temat butów czy rzeczy biegowych. Dlatego wychodzę naprzeciw oczekiwaniom i postaram się sprostać waszym, a także swoim oczekiwaniom.

Stestuje.pl nazwa pochodzi od pierwszej litery mojego nazwiska oraz od słowa testuje. Mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy uda mi się stworzyć najbardziej opiniotwórczy blog na temat biegania. Liczę na Waszą pomoc.

Moje osiągnięcia

Biegam od 2007 roku. Zaczęło się niewinnie od startu w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy, gdzie na 10-kilometrowej trasie pobiegłem 42 minuty w debiucie w biegu ulicznym. Po tym czasie trafiłem na wielu życzliwych ludzi, którzy pokierowali moją karierą oraz drogą biegową. Dzięki nim znacząco poprawiłem swoje czasy chociażby na 10-kilometrowej trasie moja życiówka jest o prawie 10 minut lepsza niż w debiucie. Bieganie stało się sposobem na życie, dzięki niemu cały czas się rozwijam, a dodatkowo poznaję nowych ludzi, nowe horyzonty.

Aktualnie pracuje w SklepieBiegacza we Wrocławiu. Wielką radość sprawia mi pomoc przy doborze obuwia oraz możliwość dania rad początkującym jak i zaawansowanym biegaczom. W sklepie w ramach swojej pracy prowadzę grupy treningowe. Jestem autorem i koordynatorem działań ogólnopolskiego projektu Biegaj pod okiem Trenera.

Dodatkowo ukończyłem studia na AWF-ie Wrocławskim na kierunku: Fizjoterapia.

Życiówki:

5 km – 15:59
10km – 32:17
Półmaraton – 1:11:54

Pozdrawiam serdecznie i proszę o informację kiedy uda zamieścić się informacje i jeśli mogę prosić o wysłanie linka do zgłoszenia to będę bardzo wdzięczny.

Piotr Ślęzak

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce