Krzysztof Bartkiewicz - blog w portalu maratonypolskie.pl

 

Krzysztof Bartkiewicz - blog w portalu maratonypolskie.pl


Opublikowane w wt., 19/08/2014 - 10:30

Mija już  20 lat odkąd zacząłem interesować się wynikami  maratonów zagranicznych. Z czasem zainteresowała się mną redakcja maratonypolskie.pl i tak jest do dziś gdzie obecnie pod nazwą "Biegiem przez....." regularnie raz w tygodniu po  każdym weekendzie staram się umieszczać najważniejsze wyniki osiągane przez biegaczy, dzięki temu  opinia publiczna może na bieżąco śledzić informacje  naszych zawodników z biegów zagranicznych. 

Na portalu maratonypolskie.pl podaje również wyniki osiągane przez amatorów którzy biorą udział  w wielkich maratonach jak chociażby Berlin czy Nowy Jork. Staram się podać nazwiska wszystkich sklasyfikowanych Polaków, dzięki czemu jest szansa w pozyskaniu sponsorów nie tylko dla elity, ale również dla tych dzięki którym biegi nabierają rozpędu.

Pomagam niekiedy też PAP czy PZLA w uzyskaniu jak najbardziej wiarygodnych wyników, dzięki stałej korespondencji mam dostęp do bazy danych wyników z biegów ulicznych praktycznie z całego świata

Nie boję się pisać również co mnie boli i gryzie. często  doszukuję się nieprawidłowości  w organizacji biegów, czy też uczciwości co do przestrzegania regulaminu zarówno przez organizatorów jak i zawodników przez co niektóre moje newsy nabierają pikanterii jak również moje wpisy na blogu, które nie są cenzurowane. Dzielę się z opinią publiczną niekiedy treningami, jak i tym co może zaszkodzić nam w osiągnięciu jak najlepszych wyników

Sam mam ukończone 110 maratonów, najbardziej sobie cenię ukończenie czterech maratonów w miesiącu  ze średnią poniżej 2:30 co jeszcze najprawdopodobniej nie udało się jeszcze nikomu z Polaków.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce