Piotr Łudzik - bieganie.pl

 

Piotr Łudzik - bieganie.pl


Opublikowane w czw., 07/08/2014 - 10:51

Jestem redaktorem popularnego serwisu bieganie.pl, gdzie przede wszystkim odpowiadam za aktualności oraz kalendarz imprez. Z bieganiem związany od podstawówki, gdyż już jako 12-latek brałem aktywny udział w szkolnych zawodach biegowych. Zainteresowanie tą formą aktywności pozostało mi do dziś. 

Jak w każdym przypadku początki mojego biegania nie były łatwe. Treningi były męczące, wymagały wielu poświęceń i wydawały się mniej interesujące od innych sportów. Z czasem jednak moje podejście się zmieniło. Wraz z kolejnymi sukcesami oraz mijającymi latami treningu coraz trudniej było mi sobie wyobrazić życie bez biegania. I tak jest do teraz. Mimo że zakończyłem już przygodę z wyczynowym bieganiem, to nie rozstałem się z nim do końca, czego dowodem jest współpraca z bieganie.pl.

W serwisie znaleźć można moje teksty dotyczące zawodników wyczynowych. Ich osiągnięcia, treningi oraz różne drogi, które musieli pokonać by dojść na szczyt od zawsze były dla mnie bardzo interesujące i dodatkowo motywujące, gdy sam starałem się być coraz lepszym biegaczem.

Wybrane artykuły:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce