1. Walentynkowy Bieg Parami w Młochowie

 

1. Walentynkowy Bieg Parami w Młochowie


Opublikowane w wt., 10/03/2015 - 12:13

Termin: 14.02.2015


Liczba uczestników: 108 osób (54 pary)

Nagrody:

  • Medale, koszulki i puchary o łącznej wartości 3 000 zł

Organizatorzy i partnerzy:

  • Stowarzyszenie Biegiem przez Polskę
  • Gmina Nadarzyn
  • Szkoła Tańca Freestyle Dance Zone w Nadarzynie 

Liczba wolontariuszy: 10 osób


Strona internetowa: www.biegiemprzezpolske.pl


1. Walentynkowy Bieg parami powstał, by zachęcić pary do wspólnego przebiegnięcia krótkiego dystansu  w jednym tempie (z jednym numerem startowym, z jednym chipem mierzącym czas oraz związani czerwoną tasiemką). Idea biegu sprawdziła się - wystartowały 54 pary, które pokonały dwie pętle po 2 km wyznaczone w Parku w Młochowie. 

Pięknie święcące słońce, ciepło sprawiło, że atmosfera była naprawdę gorąca przy zimowej porze. Prawdziwym miłym zaskoczeniem były oświadczyny na mecie, które sprawił swojej ukochanej biegacz Jacek. 

Jak przekonują organizatorzy, tylu uścisków, tylu buziaków i całusów nie było na żadnym z dotychczas zorganizowanym przez nich biegu. Dodatkowo kategoria Nordic Walking sprawiła, że trasę mogły pokonać pary, które nie chciały pobiec. Miło było oglądać współpracę biegnących par, gdy mężczyzna „prowadził” swoją partnerkę lub na odwrót. 

Wideorelacja z imprezy: ZOBACZ

W przyszłym roku na pewno akcja będzie kontynuowana z nowym pomysłami - zapewniają organizatorzy.

Paulina Asendrych-Chałupka, Stowarzyszenie Biegiem przez Polskę

Nasz bieg powinien otrzymać tytuł Biegowego Wydarzenia Roku z trzech powodów:

  • Bieg odbył się mimo trudności, które nastręczyło organizatorom pierwotnie wybrane miasto Grodzisk Maz., zrywając współpracę i organizując swój własny konkurencyjny bieg. Przeniesiona lokalizacja okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż pozwoliła na zorganizowanie naprawdę „walentynkowej” imprezy, czyli podniesienia endorfin na początku dnia, wspólnego przebiegnięcia 4 km.
  • Wspólne bieganie na krótkim dystansie jest doskonałą okazją do rozpoczęcia wspólnych treningów oraz wspólnego spędzania czasu aktywnie.
  • Bo to mały bieg z ogromnymi pokładami miłości!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce