Bieg Instalatora

 

Bieg Instalatora


Opublikowane w śr., 03/06/2015 - 11:05

Termin imprezy: 24.05.2015


Liczba uczestników: 455


Nagrody:

Finansowe i rzeczowe:

Kupon podarunkowy do Decathlon o wartości 300 zł; kupony rabatowe, vouchery, Śrubokręty, pendrivy, książki, lampki do czytania, ręczniki, notatniki, długopisy, smyczki, gadżety firmowe, specjalne trofea, puchary – więcej na:    http://bieginstalatora.pl/nagrody/


Organizatorzy:

HVACR.PL Aldona Rybka


Partnerzy:

PATRON TYTULARNY: Immergas Polska Sp. z o.o.

PARTNER GŁÓWNY: Izba Gospodarcza “Wodociągi Polskie”

PATRONI HONOROWI: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Ewa Mes, Marszałek województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, Starosta Bydgoski Wojciech Porzych oraz Województwo Kujawsko Pomorskie

PARTNERZY: ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o., conceptAIR, P.W. Czwórka, DlaExtremalnych.pl, www.domitech.pl, Eko-Instal, Ekoklimax-Projekt, Empik school, Feel&More, Grupa KLIMA-THERM, Hotel BRDA***,  Husky-Team Bydgoszcz, Hydro-Vacuum S.A., KLIMAT Solec, Centrum Znakowania KRIS Media, LAZAR & HERES, Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, LiderGroup Anna Rudzka,Munters, Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy, UniwersalSp. z o.o., Wody Mineralne Ostromecko,Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu.

PATRONI MEDIALNI: FB/Bydgoscy Biegacze, www.bydgoszcz.pl, Dzienniknowy.pl,Empress Motion.pl, ExpressTV, Gazeta Pomorska, gazportal.pl, Hejtu.pl, HurtownieInstalacyjne.pl, MaratonyPolskie.PL, Polska Biega.pl, Polskie Radio PiK, Rynek Instalacyjny, Systemy Instalacyjne, www.woda-scieki.com

PRZYJACIELE: Akademia Biegania „Sprint”, Marcin Alicki (fotograf), Dalmacja Pizza&Kebab, Gabinet Refleksologii i Masażu Iwony Kurkiewicz, Kasia Miko (fotograf), Laboratorium Kalorii, Pseudobiegaczki, RUN BDG, SklepBiegacza.pl, Tekla Bar & Rest.


Liczba wolontariuszy: 50


Strona internetowa: bieginstalatora.pl


Opis imprezy:

455 osób pobiegło 24 maja w premierowym Biegu Instalatora. Wszyscy spisali się na medal - zawodnicy, pogoda, partnerzy, ale i organizatorzy, którzy wysoko ustawili poprzeczkę zarówno biegaczom, jak i samym sobie.

Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy, największy parki miejski w Polce - miejsce dobrze znane nie tylko Bydgoszczanom i chętnie odwiedzane. 24 maja, godz. 9.00. Właśnie otwiera się Biuro Zawodów Biegu Instalatora - I Biegu Instalatora, jak prognozują jego uczestnicy, którzy już liczą na kolejne spotkania z tego cyklu.

W Biegu, któremu towarzyszyła Galopada Braci Mniejszych (canicross, czyli bieg z psami) pobiegło w sumie ponad 480 zawodników. 50 wolontariuszy pomagających przy biegu, obsługa techniczna oraz osoby towarzyszące - w sumie impreza przyciągnęła ponad 600 osób. Byli to nie tylko instalatorzy, choć to głównie ze względu na ich obecność Bieg stał się  imprezą towarzyszącą Targom WOD KAN w Bydgoszczy (26-28.05.2015). Także i z tego względu Głównym Partnerem Biegu została Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie". Dlatego sygnał do startu zawodów, o godzinie 11:00, dała Pani Dorota Jakuta, Prezes Izby.

 

Aldona Rybka

Nietypowa trasa, nazwa, medal, liczba Partnerów, Patroni Honorowi, opinie uczestników, które mnie jako organizatora szczerze i pozytywnie zdziwiły i bardzo cieszą.Bieg był krótki, bo tylko 10-kilomtrowy, a doczekał się aż 11 galerii zdjęć w sumie z aż 3500 fotografiami oraz 2 filmów opublikowanych na YouTube, niezliczonych komentarzy, z których część przytoczono w relacji w pkt. 19. Organizując zawody biegowe po raz pierwszy, spełniłam swoje marzenie – zorganizowałam bieg w taki sposób, w jaki sama jako uczestniczka chciałabym wziąć udział. Nie udałoby mi się to, gdyby nie wielka pomoc wielu ludzi dobrej woli. Nie będę skromna, ale jestem dumna z Biegu Instalatora!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce