Biegiem na Bagry! w Krakowie

 

Biegiem na Bagry! w Krakowie


Opublikowane w wt., 05/05/2015 - 10:28

Termin imprezy: 26.04.2015 r.


Liczba uczestników: 211 osób


Nagrody:

  • rzeczowe

Organizatorzy i partnerzy:

  • Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki – ITMBW Kraków”
  • AZS Kraków, Miasto Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Klub Żeglarski Horn Kraków, Klub Płetwonurków 5 Fal, Stowarzyszenie OMEGA

Liczba wolontariuszy: 50 osób


Strona internetowa: http://itmbw.pl


Malownicza i pełna zieleni okolica, która otacza podgórski Zalew Bagry to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego weekendu. Mogli się o tym przekonać wszyscy ci, którzy wystartowali podczas naszych zawodów „Biegiem na Bagry”.

Rywalizacje rozpoczęły się już w godzinach porannych. Podczas tej pierwszej części biegu  to najmłodsi Krakowianie walczyli o laury. Najkrótszy dystans, który pokonywali wynosił 50 metrów, najdłuższy aż 400! Bez wątpienia wszyscy, którzy znaleźli się na starcie byli pełni pozytywnej energii.  Wsparcie oraz doping swoim pociechom zapewnili rodzice oraz trenerzy.

O godzinie 11:00 wystartowali dorośli uczestnicy biegu w różnych grupach wiekowych. Trasa liczyła 10 km, przebiegała wzdłuż Zalewu Bagry. Teren wokół zbiornika to spore wyzwanie dla każdego biegacza. Organizatorzy od kilku dni pracowali nad odpowiednim oznakowaniem drogi, tak aby zapewnić uczestnikom możliwie jak najlepsze warunki i orientację w terenie.

Do mety witani przez zgromadzonych kibiców szczęśliwie dotarli wszyscy biegacze.

Rafał Oświęcimka, dyrektor biegu

Dlaczego Nasz bieg powinien otrzymać tytuł Biegowego Wydarzenia Roku? Myślę, że najlepiej świadczą o tym wszystkie pozytywne opinie uczestników naszej imprezy oraz to, że już wkrótce na prośbę lokalnych władz organizujemy kolejne biegowe wydarzenie na Bagrach. I już nie możemy doczekać się kolejnej edycji?

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce