The Color Run™ by PZU

 

The Color Run™ by PZU


Opublikowane w wt., 14/07/2015 - 16:18


Termin imprezy: 21.06.2015 Poznań / 27.06 2015 Warszawa


Liczba uczestników: 15 000


Nagrody: brak


Organizatorzy: One Life Sp. z o.o.


Partnerzy:

Biuro Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy, Urząd Miasta Poznania, Lipton IceTea, Jatomi, New Balance, Radio ZET, 4FunTV, Master Brand, ArskomGroup


Liczba wolontariuszy:   Poznań: 170 / Warszawa: 110


Strona internetowa: www.thecolorrun.pl


Opis imprezy:

Marcin Sęk

The Color Run™ by PZU to „najszczęśliwsze 5km na Ziemi” i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie na świecie, które w tym roku po raz pierwszy wkraczyło do Polski! To coś więcej niż bieg! Wziąć w nim mogą udział wszyscy – bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy sprawność.

The Color Run™ by PZU jest połączeniem biegu, dobrej i zdrowej zabawy oraz festiwalu muzycznego. Każde wydarzenie zaczyna się od rozgrzewki, po której rusza bieg na 5 kilometrów. Uczestnicy biegną samodzielnie lub tworzą drużyny, np. rodzinne. Po każdym kilometrze uczestnicy obsypywani są w 100% naturalnym, opartym na skrobi kukurydzianej, kolorowym pudrem – każdy kilometr ma „swój kolor”. Po biegu czekają na uczestników animacje muzyczne, atrakcje partnerów wydarzenia i „wybuch” wszystkich kolorowych proszków. Ponieważ celem biegu nie jest osiągnięcie najlepszego czasu, a całemu wydarzeniu towarzyszy dobra zabawa, to The Color Run™ by PZU przyciąga zarówno osoby, które już biegają i chcą uczestniczyć w każdym możliwym biegu, jak i osoby, które biegną 5 kilometrów po raz pierwszy. Ze statystyk wynika, że dla ponad połowy uczestników, to pierwszy bieg na taki dystans. Można więc śmiało stwierdzić, że „najszczęśliwsze 5 km na Ziemi” jest autentycznym katalizatorem zdrowego i aktywnego trybu życia.

Dodatkowym powodem, dla którego warto na Biegowe Wydarzenie Roku wybrać The Color Run™ by PZU jest fakt, że wszędzie gdzie się pojawia, wspiera lokalne instytucje charytatywne, zazwyczaj związane z dziećmi. Globalnie The Color Run™ do tej pory przekazał ponad 4 miliony dolarów na cele charytatywne na całym świecie. W Polsce The Color™ Run by PZU wspiera fundację Mam Marzenie. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce