III Bieg Noworoczny w Warszawie

 

III Bieg Noworoczny w Warszawie


Opublikowane w pon., 02/02/2015 - 16:01

Termin: 3.1.2015


Liczba uczestników: 390


Nagrody:

  • rzeczowe - puchary, sprzęt sportowy i akcesoria, elektronika

Organizatorzy i partnerzy:

  • ActiveSports Alina Sakwa
  • Urząd Dzielnicy Praga Południe

Strona imprezy:


3 stycznie  w Warszawie odbyła się impreza biegowa „III Bieg Noworoczny” dla dorosłych. Pogoda  dopisała, chociaż sporym utrudnieniem był silny wiatr, który dawał się we znaki zarówno zawodnikom jak i organizatorom. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 8 km. 

Trasa prowadziła alejami Parku Skaryszewskiego. Zawody rozpoczęły się punktualnie o godz. 12,00 od  wystrzału startera, w którego role wcielił się Z-ca Burmistrza Dzielnicy Praga Południe Piotr Żbikowski. Na linii startu stanęło ok. 390 zawodników. 

Dystans 10 km najszybciej pokonał Maciej Badurek z czasem 24:36, przed Sebastianem Polakiem i Pawłem Woźnickim. Wśród pań tryumfowała Joanna Schab z aleTempo z czasem 30,17 Team przed Emilią Zielińska i Iwoną Rek. Wszyscy zawodnicy na mecie otrzymali bardzo ładny okolicznościowy medal.

Pierwsze sześć miejsc honorowano trofeami i nagrodami rzeczowymi. Wśród wszystkich zawodników rozlosowano szereg atrakcyjnych nagród, w sumie 100 co oznacza, że co czwarty zawodnik wylosował upominek. Nie zabrakło cateringu w postaci gorącego bigosiku  i gorącej herbaty dla wszystkich zawodników.

Zawody przebiegły sprawnie, według obowiązujących przepisów. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie PZLA, a nad bezpieczeństwem zawodników ratownicy z Pogotowia Ratunkowego (ambulans), obsługa techniczna imprezy, piloci poruszający się na rowerze po trasie podczas przebiegu zawodów.

Alina Sakwa, organizator

Bieg Noworoczny to zawody które charakteryzują się wspaniałą atmosferą. Zawody, w których bardzo chętnie udział biorą zawodnicy ze swoimi pociechami, część w joggerach. Cena wpisowego nie jest  wygórowana w stosunku do świadczeń jakie otrzymuje zawodnik (catering, napoje, prysznice, szatnie, pakiet upominkowy, medal okolicznościowy). U Nas jest po prostu fajnie, przyjaźnie i rodzinnie.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce