27. Bieg Niepodległości w Warszawie - 11.11.2015

 

27. Bieg Niepodległości w Warszawie - 11.11.2015


Opublikowane w pon., 23/11/2015 - 11:52

Charakterystyka: Bieg uliczny na dystansie 10 km. Trasa przebiega ulicami asfaltowymi, w żadnym miejscu trasa biegu nie wiedzie chodnikami. Ideą biegu jest upamiętnienie 97. Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz uczczenie pamięci Danuty Siedzikówny „Inki”.


Termin imprezy: 11.11.2015


Liczba uczestników: 15 000 (limit) 300 (towarzyszące)


Pula nagród: nagrody rzeczowe


Partnerzy:

  • Sponsor strategiczny: PKO Bank Polski
  • Sponsor techniczny: Asics Partner Medyczny: Grupa Lux Med
  • Sponsor: AA Drink, Amway, Renault, Garmin, Poczta Polska
  • Patronaty honorowe: Instytut Pamięci Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Obrony Narodowej,
  • Patroni medialni: TVP Warszawa, Trójka, BiegamBoLubię, Gazeta Wyborcza, Sport.pl, PAP, Runners' World, Polska Zbrojna, Brief, Maratończyk.pl, MaratonyPolskie.pl, Polska Biega.
  • Partnerzy: Saturn, Surge Polonia, DMX Komputery, Centrum Handlowe ARKADIA, MPWiK, Warsaw Eagles, Heritage Hotels Polska, Grupa Historyczna Zgrupowanie Radosław, Skrzydlaci.pl , Drone X Vision, Fundacja Trzy Kroki.

Liczba wolontariuszy: 600


Strona biegu: http://aktywnawarszawa.waw.pl/bieg-niepodleglosci


Tak do głosowania zachęcają organizatorzy:

Bieg Niepodległości jest wydarzeniem, które na stałe wpisało się w historię Warszawy. Jego wyjątkowy, patriotyczny charakter jest ceniony zarówno wśród profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów. Połączenie świętowania historycznych wydarzeń z aktywnością fizyczną to przez wielu uznany sposób spędzania wolnego czasu.

Bieg wyróżnia się atmosferą oraz faktem, że kluczowym powodem udziału nie jest wynik. Jest skierowany do wszystkich zarówno zawodowców, jak i biegaczy amatorów. Profesjonalnie przygotowana trasa, interesujące nagrody, podniosła atmosfera oraz wiele atrakcji w postaci np. grup rekonstrukcyjnych to wszystko powoduje, że Bieg Niepodległości cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Warszawiaków i nie tylko.


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI16 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce