Arena Run w Gdańsku - 7.11 2015

 

Arena Run w Gdańsku - 7.11 2015


Opublikowane w śr., 02/12/2015 - 10:17

Charakterystyka: 

Ekstremalny bieg z przeszkodami na terenie stadionu piłkarskiego Energa Gdańsk - pierwszy w tej formie w Polsce. Organizatorzy wykorzystali infrastrukturę stadionu do stworzenia wyjątkowej trasy biegowej i utrudnili ją dodając wyzwania crossfitowe. 


Termin:  07.11 2015


Uczestnicy: 200 osób


Pula nagród: 6500 zł


Partnerzy:

PLAN BEE przy współpracy STADION ENERGA GDAŃSK, Saur Neptun Gdańsk, Tri Ladies, Lifeguard Gdynia, CrossFit Trójmiasto, Radio Gdańsk, Trojmiato.pl, TV Pomorska

Liczba wolontariuszy: 10 


Strona cyklu: www.arenarun.pl


Tak do głosowania zachęcają organizatorzy:

To co nas wyróżnia to miejsce w jakim odbywa się impreza. To że łączymy wiele aspektów w jednym biegu. Bieganie, bieganie po schodach, pokonywanie przeszkód jak i również dodaliśmy elementy crossfitu. Wszystko to co obecnie jest bardzo popularne i lubiane przez zawodników. 

Pierwsza edycja miała charakter prologu i sprawdzenia czy idea była właściwa. Osoby, które wspierały naszą inicjatywę to patronat prezydenta miasta Gdańsk oraz Ministrstwa Sportu i Kultury. Na Arenę Run zwrócił uwagę doświadczony ultramaratończyk, zdobywca Wielkiego Szlema 4 Deserts Marek Wikiera i obiecał wziąć udział w kolejnej edycji.

Dlaczego warto na Nas zagłosować? 

Bo to nie tylko impreza biegowa, to również historia o tym że marzenia można zrealizować. Oprócz tego co widać oczyma zawodników jest jeszcze to co działo się za kulisami. Grupa przyjaciół, która mnie wspierał, Dyrekcja Stadionu, która do końca tak samo jak ja była przekonana, że impreza musi się odbyć. Arena Run była moim marzeniem od dłuższego czasu. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyła mnie dyrekcja stadionu udało się tego dokonać. Pomimo braku dużego sponsora i oraz ograniczonych zasobów ludzkich Arena Run odbyła się i będzie miała swoją kontynuację. A najważniejsze to to że uczestnicy bawili się świetnie i chcą więcej.


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI31 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce