Bieg Górski Kowary-Okraj - 15.08.2015

 

Bieg Górski Kowary-Okraj - 15.08.2015


Opublikowane w pon., 23/11/2015 - 12:05

Charakterystyka:

Bieg górski Kowary - Okraj to bieg w stylu alpejskim ze startu wspólnego na dystansie 10,4 km. Trasa została opracowana tak, aby zaprezentować unikatowe widoki Karkonoszy i Rudaw Janowickich, które biegacze mogą podziwiać w trakcie swoich zmagań lub w trakcie biegów treningowych. Zawodnicy mają do pokonania ponad 10 kilometrów ciągłego podbiegu o przewyższeniu ok. 580 m.


Termin imprezy: 15.08.2015


Liczba uczestników: 200


Pula nagród: 4000


Partnerzy:

Stowarzyszenie Pro Kowary, Nadleśnictwo „Śnieżka”, Związek Gmin Karkonoskich, Stowarzyszenie Miłośników Sportu Kowary, Gmina Mala Upa, Atak Sport, Penco


Liczba wolontariuszy: 30


Strona biegu: www.kowary.pl/pl/def/news/item/ident/ii-bieg-gorski-kowary-okraj-wyniki


Jak zachęcają do głosowania organizatorzy:

Bieg Górski Kowary – Okraj to bieg dla wymagających, ogromny wysiłek rekompensują jednak unikatowe „okoliczności przyrody”, w których toczy się rywalizacja. Jest to impreza, która dopiero raczkuje w sferze organizacji zawodów biegowych. Organizatorzy mają jednak kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji amatorskich zawodów sportowych – Kolarski Wjazd Kowary – Okraj, Międzynarodowy Zjazd Saniami Rogatymi.

Wszystkie organizowane imprezy łączą w sobie zdrową rywalizację sportową z świetną zabawą na świeżym powietrzu. Trasy spacerowe i turystyczne zlokalizowane w Kowarach i na obrzeżach miasta są idealne do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów zwłaszcza biegów. Stąd zrodził się pomysł organizacji zawodów biegowych. Dotychczasowe pozytywne opinie uczestników mobilizują organizatorów do dalszej pracy przy zawodach i ciągłego podnoszenia poziomu ich organizacji.

Najważniejszym aspektem kowarskich zawodów jest fakt, iż ich zorganizowanie było inicjatywą mieszkańców, którą władze miasta podchwyciły z entuzjazmem i uczyniły wszystko aby mogły dojść do skutku.

Bieg Górski Kowary – Okraj to unikatowy bieg po zdrowie. Każdy kto go ukończy ma gwarantowane dobre wyniki lekarskie na cały rok.


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI19 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce