Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach

 

Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach


Opublikowane w pon., 13/06/2016 - 14:43

Charakterystyka:

Biegi Niepodległości to impreza z bogatą tradycją w gminie Czechowice-Dziedzic. Biegi uliczne z okazji Święta Niepodległości - w 2015 roku była to już 24. edycja - odbywały się jednak dotąd na dystansie około 3,5 kilometra i bez pomiaru czasu. W tym roku, po raz pierwszy, czechowicki Bieg Niepodległości został przeprowadzony na dokładnie zmierzonej trasie o długości 10 tysięcy metrów, zgodnie z regulaminem PZLA (Polskiego Związku Lekkiej Atletyki), dotyczącym atestowania biegów ulicznych. Profesjonalnie - za pomocą chipów - przeprowadzone zostały pomiar czasu.

Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi, oddającymi klimat Święta Niepodległości, medalami.
Osoby rejestrujący się na nasz bieg mogą wybrać swój numer startowy!


Termin: 11.11.2015


Liczba uczestników: 896  osób (w tym dzieci)


Nagrody: 6000 zł


Partnerzy:

Rozbiegamy To Miasto – Czechowice-Dziedzice, MOSiR, MTS Winner
Urząd Miasta, Carbo Asecura, Media Target, Tartak Meble, Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku, Lotos, British Car Bielsko-Biała - dystrybutor Jaguara i Land Rovera, Polplast, Fitness Club 24, Administracja Mieszkań „Silesia”, Trekmondo, Urodzeni Biegacze, Fit Malina, Kalendarium – gastronomia, Chacharnia, CEiR


Liczba wolontariuszy: 40


Strona imprezy: www.bieg-niepodleglosci.pl 


Tak organizatorzy zachęcają do głosowania:

Nowa, atrakcyjna, dokładnie zmierzona trasa, niepowtarzalna atmosfera potwierdzona komentarzami uczestników w mediach społecznościowych. Już pierwsza edycja biegu na nowej trasie była największym Biegiem Niepodległości na dystansie 10 km na Śląsku. Już teraz zapraszamy na jubileuszowy XXV Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach 11. listopada w samo południe! 


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI84 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce