Chudy Wawrzyniec w Beskidzie Żywieckim - 8.08.2015

 

Chudy Wawrzyniec w Beskidzie Żywieckim - 8.08.2015


Opublikowane w czw., 19/11/2015 - 14:22

Charakterystyka: Chudy Wawrzyniec to ultra maraton po błotnistych i usłanych korzeniami ścieżkach polsko-słowackiego pogranicza w Beskidzie Żywieckim. Formuła biegu jest wyjątkowa, bo zawodnik dopiero na trasie decyduje, czy biegnie na 87 czy 53 km.


Termin imprezy: 8.08.2015


Liczba uczestników: 738


Pula nagród: 23 000 zł


Partnerzy:

Gmina Rajcza, Gmina Ujsoły, Starowstwo Powiatowe w Żywcu, Pokojowy Patrol (WOŚP), inov-8, Nutrend, Solgar, Wydawnictwo Galaktyka, Miesięcznik Bieganie, magazynbieganie.pl, Kupiec, Czech & Czech, Compass, Fotomaraton.pl, Fantom, Ironia Bielsko-Biała


Liczba wolontariuszy: 35


Strona biegu: http://chudywawrzyniec.pl


Tak do głosowania zachęcają organizatorzy:

„Chudy Wawrzyniec daje swoim uczestnikom świetnie wyważoną mieszankę solidnego łomotu na trasie i dopieszczenia na mecie. Ludzie cenią nas za to, że tworzymy przyjazną, rodzinną atmosferę, dbamy by na punktach nie brakowało smakołyków i dobrych napitków.

Trasy Chudego Wawrzyńca zrodziły się naturalnie, podczas wielu godzin spędzonych w górach na naszych ulubionych treningowych ścieżkach. Sami przebiegliśmy je wiele razy, nie raz z zakrwawionymi kolanami, ubłoceni po pas i ze łzami wyciskanymi przez lodowaty wiatr. Nie raz latem wysysaliśmy wilgoć z najmniejszego ciurkadełka, płonąc w upale. To wszystko chcieliśmy pokazać naszym przyjaciołom i znajomym, których z roku na rok jest coraz więcej.

Chudy Wawrzyniec od pierwszej edycji przyciąga znacznie więcej osób niż kiedykolwiek nam się marzyło. W dodatku wielu z nich decyduje się na powrót by znowu stać się częścią tego wydarzenia.”


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI1 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce