Horror Run w Bielsku-Białej - 31.10.2015

 

Horror Run w Bielsku-Białej - 31.10.2015


Opublikowane w czw., 19/11/2015 - 14:44

Charakterystyka: Bieg górski w Bielsko-Białej utrzymany w klimacie Halloween. Trasa prowadzi po Cygańskim Lesie, na dystansie 4,2 km. Uczestnicy biegną przebrani za postaci z horrorów, a na samej trasie czeka masa atrakcji mrożących krew w żyłach.


Termin imprezy: 31.10.2015


Liczba uczestników: 350


Pula nagród: nagrody rzeczowe


Partnerzy:

Oshee , Hańderek , Makarony Czanieckie Sp. z o.o., DrewHome, Stalbau, Jantar kasy fiskalne, Sushi Samuraj, HIT THE TRAIL , Hotel na Błoniach, Neverland, A&T SPORT STORE, Machino, Cup of Sox


Liczba wolontariuszy: 30


Strona biegu: www.hitthetrail.pl


Tak do głosowania zachęcają organizatorzy:

31.10.2015 w Bielsku-Białej po zachodzie słońca odbył się pierwszy bieg Horror Run. Po ciemku z atrakcjami jak z Horroru i nie ma tu przesady bo na trasie biegaczy pogonił Frankenstein, czy człowiek z piłą motorową. Biegacze startowali w kilkuosobowych grupach w odstępach czasowych, aby jeszcze bardziej zbudować napięcie i niepokój przed startem.

Trasa biegu wynosiła 4,2 km i była podzielona na pętle po Cygańskim Lesie około 1,6 km oraz 2,6 km podbiegu w lesie do schroniska na Koziej Górze. Już w parku czekający na start mogli usłyszeć krzyki i piski kolegów biegnących przed nimi a właściwie uciekających nieraz w popłochu przed wspomnianym już człowiekiem z piłą. Także w lesie na podbiegu do schroniska czekało pełno atrakcji między innymi zagajnik pełen świecących oczu wilkołaków, stary cmentarz z nagrobkami i Zombi, tajemnicza jeżąca włosy na głowie melodia śpiewana przez małą dziewczynkę czy same odgłosy lasu. Do tego spadająca na biegnących zjawa, człowiek z wielkim młotem i pokrwawioną ofiarą, Krzyk i wielu innych...

Podczas pierwszej edycji biegu dopisała także pogoda, która spowiła mgłą Cygański Las, natomiast w miarę wybiegania wyżej robiło się coraz cieplej i odsłaniało się bezchmurne niebo. Przed samym finiszem w schronisku biegaczom ukazała się także przepiękna panorama miasta Bielska Białej nocą. Na mecie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy nietypowy medal w kształcie kościotrupa. Uczestnicy mogli zrobić sobie zdjęcia na 3 przygotowanych tłach tematycznych – dwa z nich z motywem w klimacie horroru, Halloween oraz na "ściance".

Po opadnięciu emocji związanych z samym biegiem na biegaczy czekała jeszcze zupa krem z dyni i kiełbaska z grilla. Poza 3 najszybszymi kobietami i mężczyznami nagrodzeni zostali także najlepiej przebrana i najlepiej przebrany uczestnik chociaż tu akurat zadanie było bardzo trudne - stroje niektórych uczestników przeszły oczekiwania organizatorów . W biegu wzięło udział 350 zawodników zgodnie z narzuconym limitem. Frekwencja wyniosła 100% Na przyszły rok organizator zapowiada jeszcze więcej atrakcji i tyle samo dobrej zabawy .


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI2 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce