Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych - wrzesień-październik 2015

 

Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych - wrzesień-październik 2015


Opublikowane w czw., 19/11/2015 - 15:13

Charakterystyka:

Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych to cykl czterech biegów, których połączenie w jeden wspólny cykl zachęca do systematycznego uprawiania sportu oraz zapadnie na trwałe w pamięć i świadomość jego uczestników, kibiców, a także mieszkańców miasta Mińsk Mazowiecki. Cykl biegów zawodów składa się z czterech edycji biegów, rozgrywanych na dystansie około 10 km. Do zaliczenia cyklu obowiązkowe będzie ukończenie trzech z czterech biegów. Cykl biegów Grand Prix zostanie przeprowadzony po terenach leśnych należących do Nadleśnictwa Mińsk Mazowiecki z wykorzystaniem bazy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim (stadion przy ulicy Sportowej 1).


Termin: cykl, wrzesień-październik 2015


Liczba uczestników: 150


Pula nagród: 5000


Partnerzy:

Miasto Mińsk Mazowiecki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, Nadleśnictwo Mińsk, TaniaRachunkowość, Tworzenie Stron Internetowych Boria.pl, Gabinet Rehabilitacji Osteomedica, Salon Sportowy Fansport, Bank Spółdzieczy w Mińsku Mazowieckim, Grupa Medyczna OSP Ładzyń, Archiwa Mazowieckie, Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon, Studio Fit&Joy


Liczba wolontariuszy: 10


Strona biegu: www.kbdrpetak.com.pl


Jak zachęcają organizatorzy:

Trasa biegu o długości około 10,2 dla mężczyzn i 6,4 km dla kobiet poprowadzona wyłącznie po terenach leśnych, stanowiących kompleks lasów Nadleśnictwa Mińsk. Grand Prix skierowane jest do pasjonatów biegania, amatorów biegów, którzy mają dość ulicznych biegów. Organizatorzy imprezy przede wszystkim stawiają na kameralność imprezy mając na uwadze zadowolenie jej uczestników. Po każdym biegu na mecie czekała na kończących uczestników butelka wody i drożdżówka. Zwycięzcy poszczególnych etapów Grand Prix nagradzani byli cennymi nagrodami rzeczowymi. Na zakończenie cyklu Grand Prix wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal, gorący poczęstunek. Nagrody i puchary w kategoriach open kobiet i mężczyzn oraz w kategoriach wiekowych. Ponadto na zakończenie odbyło się losowanie 50 atrakcyjnych nagród rzeczowych.


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI8 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce