Men Expert Survival Race (cała Polska)

 

Men Expert Survival Race (cała Polska)


Opublikowane w czw., 28/07/2016 - 10:52

Charakterystyka:

- Naszą ideą jest propagowanie aktywności fizycznej w każdym wieku. Najmłodszych zarażamy pasją sportu a dojrzałym zawodnikom, dajemy wiarę i inspirację, że nigdy nie jest za późno aby zmienić swoje życie. Aby dać sobie szansę na sprawdzenie siebie i swojej sprawności w ekstremalnych warunkach. Dzięki wspólnej pracy podczas pokonywania przeszkód na trasie integrujemy pokolenia, łączymy ludzi z całego kraju i budujemy społeczność, nastawioną zarówno na świetną zabawę jak i zdrowy tryb życia. 

Jesteśmy największym biegiem miejskim z przeszkodami. Trasa ciągnąca się po różnorodnym terenie, przecięta wymyślnymi przeszkodami jest sprawdzianem nie tylko siły fizycznej ale też psychicznej. Wytrzymałość, determinacja, motywacja i rywalizacja przyjemnie przeplatają się z zabawą, współpracą i dumą, która pojawia się w oczach każdego uczestnika, który ukończył bieg Men Expert Survival Race. Każda z osób startujących jest wygranym, z samego faktu, że miała odwagę wstać i podjąć wyzwanie. 

Sam bieg otoczony jest wieloma atrakcjami dla osób towarzyszących i kibicujących naszym wojownikom. Poza biegami dla dzieci, konkursami u naszych sponsorów czy bogatą ofertą foodtrucków można znaleźć się bliżej nieba i poczuć wolność skacząc z flybag’a. Stworzyliśmy wydarzenie w taki sposób aby uczestnik mógł przyjść z rodziną, przyjaciółmi, i jeśli nie będą nawet z nim biec to na pewno nie będzie to dla nich czas stracony. 

Gościliśmy na swoich trasach wielu aktorów, dziennikarzy jak również fenomenalną grupę K9 - strażaków ze Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej wraz z psami ratowniczymi.  Stworzyliśmy 3 długości tras aby każdy miał szansę sprawdzenia swoich możliwości.

Starter - 3 km - dystans dla osób, które nie miały styczności z biegami z przeszkodami lub jeszcze nie do końca wierzą w swoje możliwości; 15 przeszkód dla odważnych wojowników jako przedsmak do kolejnych edycji; idealny start do nowej wersji siebie i miłości do sportu 

Warrior - 6 km - najbardziej popularny dystans; 30 przeszkód dla walecznych zawodników są prawdziwym sprawdzianem umiejętności i siły 

Machine - 12 km - dystans, który śmiało można określić mianem elite; najwięksi mocarze, dla których spacer po parku to żadna rozrywka, stają na starcie aby zmierzyć się z 50 przeszkodami 

Dla najbardziej ambitnych śmiałków dajemy możliwość startu na dystansie 24 km - Animal, który jest podwojoną pętlą Machine; mimo swojej długości dystans cieszy się popularnością, co pokazuje skale możliwości naszych biegów. 

Wiemy jak ważne jest zachęcanie do aktywnego spędzania czasu jak również przekazywanie odpowiednich wzorców. Dlatego dbając o kondycję najmłodszych przygotowaliśmy tor z przeszkodami specjalnie dostosowanymi do wieku naszych milusińskich.

Pamiętając o tych którzy nie mogą walczyć o siebie Men Expert Survival Race to nie tylko wspaniała zabawa, to także pomoc. W tym roku zbieramy pieniążki dla małej Lenki aby jej świat i życie było piękniejsze. Dzięki Wam, Waszej walce i Fundacji Caritas spełnimy marzenia małej dziewczynki aby pewnego dnia mogła do Was dołączyć. 


Termin: w sumie 9 imprez w sezonie 2015/16


Liczba uczestników: 12 600 osób (w tym 600 dzieci)


Partnerzy:

  • Brento sp. z o.o.
  • Sponsorzy: L’oreal Men Expert, Mobile Vikings
  • Partnerzy: New Balance, Go Pro, Prezent Marzeń, Trec Nutrition, Militaria.pl, GO ON!, Lech Free, Men’s Health. LOGO, WP, Btv, RTV, trenerbiegania.pl, MANAGER, Maratonypolskie.pl, Psychologiasportu.pl, Caritas
  • Partnerzy treningowi: Cross Gym, Hasta La Vista FITNESS oraz Jatomi Fitness Wrocław Renoma
  • Patronat honorowy: Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Polski Komitet Olimpijski, Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Liczba wolontariuszy: 150 osób


Strona imprezy: www.SurvivalRace.pl


Tak organizatorzy zachęcają do głosowania:

Rozpowszechniamy aktywność fizyczną nie tylko wśród ludzi, którzy na co dzień mają do czynienia ze sportem ale głównie wśród ludzi, którzy nie do końca zdają sobie sprawę z własnych możliwości, jak również takich, którzy po raz pierwszy stykają się z ideą biegów z przeszkodami. 

Dajemy szansę na to aby przekroczyć własne granice i pokonać wewnętrzne bariery, które blokują nasze działania każdego dnia. Przez kolejne lata udało nam się rozbudować sam bieg do formy festiwalu sportowego. Wydarzenie na miarę ponad 5 tysięcy uczestników dodatkowo połączone z wyzwaniami dla kibiców zapewnia niesamowitą widowiskowość i niezapomniane przeżycia. 


Formularz elektroniczny:

Chudy Wawrzyniec w Beskidzie Żywieckim - 8.08.2015

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI105 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce