Wadowicki Półmaraton Górski - 16.08.2015

 

Wadowicki Półmaraton Górski - 16.08.2015


Opublikowane w czw., 19/11/2015 - 15:20

Charakterystyka:

Bieg górski na dystansie półmaratonu. Trasa prowadzi między innymi przez Groń Jana Pawła II i praktycznie w całości jest trasą typowo górską. Ścieżkami tymi prawdopodobnie spacerował i przechadzał się Karol Wojtyła, w miejscach tych spędził swoją młodość.. Są one z tego powodu dodatkowo owiane pewną nutką – magii, legendy i charyzmy najsłynniejszego mieszkańca Wadowic. Trasa jest bardzo urozmaicona (ok. 1 km przewyższenia) W większości prowadzi przez malownicze szlaki górskie Beskidu Niskiego.


Termin: 16.08.2015


Liczba uczestników: 258


Pula nagród: 3000


Partnerzy:

Młyn Jacka – Hotel & Spa, Urząd Miejski w Wadowicach, Urząd Miejski w Andrychowie, Allprints.pl, Allbag.pl, Dare2b, Regatta, A.Maszorek, Multiagent, Marex, Rehabilitacja centrum, Miniboom Wadowice, ZHP Wadowice, Fit Dance , OSP Rzyki, OSP Wadowice


Liczba wolontariuszy: 70


Strona biegu: www.gorski.biegwadowicki.pl


Jak zachęcają organizatorzy:

16 sierpnia w okolicach Wadowic miało miejsce prawdziwe święto biegania górskiego. Odbył się historyczny pierwszy bieg Górski! Organizatorzy zdecydowali się oddalić start od mety, przez co trasa była niesamowicie urozmaicona i urokliwa. Zawodnicy zaczynali walkę ze swoimi słabościami w centrum Rzyk koło Andrychowa, a kończyli zmagania w rewelacyjnym 4-gwiazdkowym hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach koło Wadowic. Z raju do raju!

Zawody organizowaliśmy z pasji do biegania oraz z powodu dużego przywiązania do naszego pięknego regionu, dla nas niesamowitą satysfakcją było to, że po zawodach w Internecie ukazały się same pozytywne opinie o naszej imprezie. Włożyliśmy dużo serca w przygotowanie tej imprezy. 


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI10 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce