Atrakcje Strefy Dzieci: Strefa rysowania i zabaw plastycznych Bambino

 

Atrakcje Strefy Dzieci: Strefa rysowania i zabaw plastycznych Bambino


Opublikowane w pon., 18/08/2014 - 10:47

Atrakcja Strefy Dzieci: Strefa rysowania i zabaw plastycznych Bambino

W tym roku już po raz drugi jednym z głównych partnerów Strefy Dzieci, będzie firma St-Majewski - producent znanych od pokoleń kredek Bambino, zeszytów Unipap i wielu innych artykułów niezbędnych w szkole - tornistrów, plecaków, piórników, worków, zestawów śniadaniowych. 

Produkty przyciągają uwagę dzieci kolorowymi opakowaniami z postaciami ze znanych bajek, filmów i gier - Angry Birds, Star Wars, My Little Pony czy Violetta. Rodziców zaś niepodważalną jakością, bezpieczeństwem i funkcjonalnością.

Strefa rysowania i zabaw plastycznych Bambino zostanie wyposażona w szereg produktów St-Majewski, które będzie można wypróbować i przekonać się o ich jakości. Podczas naszych konkursów będzie można wygrać zestawy śniadaniowe, teczki i inne artykuły, które przydadzą się każdemu uczniowi.

W piątek 5 września zapraszamy do Strefy Dzieci, znajdującej się w Domu Forum, na konkurs ”Najszybsze zwierzątko". Zadaniem dzieci będzie narysowanie lub wylepienie  z plasteliny zwierzątka, które szybko biega, pływa lub lata.
  
W sobotę o godz. 10:00 i w niedzielę o godz. 9.00 zachęcamy do udziału w konkursie "Mój kolorowy Medal Festiwalowy", w którym uczestnicy będą tworzyli oryginalny medal. Szczególnie zostanie doceniona   kreatywność i pomysłowość. We wszystkich konkursach małych artystów wpierać będzie grupa przeszkolonych wolontariuszy. 

 

A już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia strony www.facebook.com/KolorowySwiatBambino, gdzie na fanów produktów Bambino przez cały rok czekają ciekawe zabawy i konkursy z nagrodami.

MZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce