Czytaj z Albikiem. Zestaw edukacyjny z mówiącym piórem

 

Czytaj z Albikiem. Zestaw edukacyjny z mówiącym piórem


Opublikowane w pt., 24/08/2018 - 09:07

Jedno pióro wiele książek

Edukacyjne pióro Albik to doskonały przewodnik po każdej z naszych książek. Pióro, dzięki aktualizacjom oprogramowania (bezpłatnym) będzie współgrało z każdą z nowości wydawniczych. W książkach są zakodowane tysiące informacji, więc za każdym razem można dowiedzieć się czegoś nowego. W książkach językowych informacje są zakodowane w języku polskim i angielskim. W ofercie Albi można znaleźć m.in. Atlas świata, Mój pierwszy elementarz, Język angielski, Świat zwierząt i Ciało człowieka.

Jak działa?

Pióro uruchamia ukryte kody na kartach książki za pomocą sensora optycznego. Po ich dotknięciu można usłyszeć głos lektorów, odgłosy zwierząt, piosenki, zagadki lub rozwiązać quiz.

Dla kogo?

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać, bo właśnie dzięki elektronicznemu pióru mogą same odsłuchać informacje zawarte w książce. Dla najmłodszych dedykujemy Mój pierwszy elementarz, który może być pomocny w nauce liter, liczb i początkach czytania. Elektroniczne pióro jest świetnym wsparciem na każdym etapie edukacji, pozwala nie tylko zdobyć wiedzę o świecie, ale także dzięki testom i quizom utrwalić ją.

Pióro Albik wspiera proces uczenia się i kreatywność

Sięgając do książki z elektronicznym piórem Albik za każdym razem można odkryć coś nowego! Pióro umożliwia także nagrywanie i kodowanie swoich tekstów lub piosenek. Służą do tego naklejki, do których można przypisać swoje treści dźwiękowe.

Artykuł sponsorowany


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce