„Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?” Wyniki konkursu z grą KONRAST

 

„Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?” Wyniki konkursu z grą KONRAST


Opublikowane w sob., 02/09/2017 - 07:08

Mamy zwycięzcę konkursu z grą KONRAST „Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?”, do którego powędruje gra wyd. Hobbity „Quadrio”.

Przypomnijmy zadaniem uczestników był wybór jednej z 6 kart z gry Kontrast, przedstawiających; rekina, ślimaka, misia, budzik na szafce, słonecznik, balon oraz rybę z nurkiem i prezent. To indywidualna interpretacja rysunków, ale jak się okazało uczestniczy konkursu, których było naprawdę dużo, widzieli w tych ilustracjach również inne rzeczy. I na tym właśnie polega gra Kontrast – na kojarzeniu, domyśle, interpretacji grafik z kart – każdy ma swoje skojarzenia, nie ma więc niepoprawnych czy niewłaściwych odpowiedzi.

Zdecydowanie najczęściej opisywanymi kartami, ku naszemu zaskoczeniu były ślimak i balon.

A oto lista laureatów wraz z odpowiedziami na pytanie „Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?”

I miejsce: Magdalena P.
karta nr. 2

Z moimi wakacjami kojarzy mi się karta numer 2 - ze ślimakiem. Uwielbiam skojarzenia, więc ślimak przywołał ich dużo!Kojarzy się z wakacjami po pierwsze dlatego, że podróż zawsze mi się dłuży, droga wlecze się w ślimaczym tempie. A drugi powód jest taki, że co roku spędzam przynajmniej część wakacji pod namiotem. A namiot to taki przenośny domek, zupełnie jak u ślimaka. Mam też kilka wakacyjnych zdjęć, na których wypełzam z namiotu niczym ślimaczek :0

II miejsce: Jarosław O.
karta nr. 5

Gdy już jestem w czerwcu po szkole
Wyjeżdżam do babci na pole.|
Pomagam zrywać truskawki i borówki
Karmie kury i krówki.
W zbożu bawię się z kuzynami
I wśród kukurydzy skaczemy susami.
Zupełnie inaczej niż w mieście w wakacje
Musicie przyznać mi rację.

III miejsce: Krzyś. B
karta nr 3

Zawsze gdy kończy się szkoła marzy mi-sie, że w końcu będę mieć dużo czasu, na czytanie, granie, pływanie i malowanie i na marzenia. Dlatego wybieram kartę numer 3 z misiem, który właśnie wygląda jakby zaczęły mu się wakacje, z trochę zmęczona ale i rozmarzona miną siedzi sobie na łące.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

A już niedługo zapraszamy do festiwalowej Strefy Dzieci 2017, gdzie przygotowaliśmy mnóstwa atrakcji i konkursów z nagrodami!

Fundacja Festiwal Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce