Gra karciana Dobble wyd. Rebel w Strefie Dzieci 2021

 

Gra karciana Dobble wyd. Rebel w Strefie Dzieci 2021


Opublikowane w śr., 21/07/2021 - 10:39

Tegoroczny Festiwal Biegowy odbędzie się na malowniczym terenie Nakła, gdzie w ostatnim czasie powstały ścieżki spacerowo-biegowe wraz z elementami małej architektury, pumptrack oraz urządzenia do uprawiania street workoutu. Tu także staną tymczasowe namioty o łącznej powierzchni 4 tyś m2. W jednym z nich przygotowujemy Strefę Dzieci, gdzie najmłodsi zawodnicy będą mogli pograć w gry planszowe, pomalować, zjeść chrupki, spróbować ksylitolowych lizaków i zjeść lody Koral. Wszystko to dla odwiedzających Piwniczną-Zdrój w dniach 10-12 września dostępne będzie, dzięki wsparciu naszych partnerów, za darmo.

W Strefie gier planszowych, która jest jedną z 5 stref na jakie podzielona jest Strefa Dzieci, w sobotę i niedzielę zapraszamy do konkursów z grą karcianą Dobble wyd. Rebel. Ta, w moim przekonaniu popularna gra cieszy się już od kilku lat dużym zainteresowaniem. Na jej sukces składają się proste zasady, możliwość grania w większą ilość osób, niewymagające warunki do gry, niewielkie pudełko oraz przyciągające wzrok wykonanie. Ćwiczy też spostrzegawczość, refleks, koncentrację, skupienie ale i trzymanie nerwów na „wodzy”.
Obecnie na rynku mamy wiele wersji gry Dobble. Dla młodszych dzieci z postaciami z popularnych kreskówki „Psi Patrol”, „Kraina Lodu”, bajek wytwórni Pixar, „Minionki”, jak i z wizerunkiem kotki z książeczki „Kocia Kicia”, a dla starszych dzieci wydawnictwo Rebel przygotowało wersję z grafikami kultowej książki „Harrego Potera”. Wśród propozycji znajdują się także wakacyjne na plażę, czy basen odporne na wodę oraz z zegarkiem. Wiele z nich będzie można zobaczyć ale i wygrać w turniejach z grą Dobble organizowanych w Strefie Dzieci 12. Festiwalu Biegowego.

Zapraszamy do Piwnicznej-Zdrój w dniach 10-12 września do Strefy Dzieci.

MZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce